banner374
16 Temmuz 2012 Pazartesi 17:50
ATAMA KARARNAMELERİ İLLERE ULAŞTI
PERSONELMEB.NET/ÖZEL HABER

Ülke çapında münhal bulunan ilçe milli eğitim müdürlüğü kadrolarına atamalar yapıldı. Münhal bulunan 113 taşra yöneticiliği kadrosuna  atama yapıldı. Bize ulaşan bilgilere göre Trabzon /Vakfıkebir, Maçka; Kastamonu/Şenpazar, Ordu/Fatsa, Ünye, Ulubey, Aybastı Kumru, İl şube müdürü,  Çamaş ;Hatay/Belen,Kumlu, Samsun/ Terme, Salıpazarı; Rize /Çayeli, Pazar; Yozgat/ Yenifakılı, Yerköy; Burdur/ Gölhisar; Niğde/ merkez (Şube Müdürü); Çorum/ Kargı gibi birçok ilçeye ilçe milli eğitim müdürü atamaları yapıldı. Atamalar 76. Maddeye göre gerçekleştirildi. Yalnız ilk atama değil yer değişikliği talepleri de değerlendirilerek atamalar gerçekleşti.

Bu arada Eğitim Bir Sen Genel Sekreteri Ahmet Özer'in: "Görüşmelerimizle rotasyonu 1 yıl için ertelettik." dediği iddia edildi.

İlçe müdürleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor; Gaziantep/ İslahiye, Adana/İmamoğlu, Adana/Pozantı, Adana/Karataş,Denizli/Bekilli, Elazığ /Baskil, Maden-Muş Malazgirt, Ağrı il Milli Eğitim Müdür yardımcılığı, Konya/ Akşehir, Erzurum /Palandöken,... ilçeleri

banner182
Son Güncelleme: 16.07.2012 17:50
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol