banner374
25 Kasım 2016 Cuma 19:25
Bakan Yılmaz, Öğretmenlerin Göreve İadeleri İle İlgili Açıklama Yaptı

Mebpersonel.com - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Öğretmenlerin Göreve İadeleri İle İlgili Açıklama Yaptı.

İşte o açıklama:

''Bugün yarın dönerler. Kim bilir ´belki yarın belki yarından da yakın´, diyorlar ya. İncelemeler devam ediyor. Bakın göreve dönmesi soruşturmanın bittiği anlamına gelmiyor. Ancak görevlerine iade edeceğiz, çünkü açığa alma bir tedbirdir. Bu tedbirin bu aşamadan sürdürülmesinde kamu yararı açısından fayda görmediğimizden, öğretmenlerimizi öğrencilerimizle buluşturacağız çok yakın bir sürede öğretmenler dönecek belli bir aşamaya gelmiş. Eylemlerinin durumuna göre bir çalışma yapıyor. Kimine yer değişimi, kimine uyarı, kimine farkı bir şey ama kendi eylemleriyle denk olan bir uygulamayı, neticeyi yapacaklar. Açığa alınmanın kaldırılması, bulunduğu okula gidiyor ama soruşturma sonucunda hangi teklifi önümüze getirirler ona bakacağız." 

banner182
Son Güncelleme: 25.11.2016 19:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mutsuz 1 hafta önce

Peki dbakirda geriye kalan ve 29 aralik grevine katilan diğer egitimci arkadaslariniz ne zaman donecek cok magduruz suan stresli ve uzgunuz aynı suc ama birileri dondu biz hala bekliyoruz

Avatar
avsar 1 hafta önce

suçu sabit olanların göreve dönmesini istemiyoruz.suçu olmayan masumlar dönsün.suçu olanların maaşını apo ile fetö versin bunlar madem devleti sevmiyor benimsemiyor defolsun gitsin fetö ve apodan alsın maaşını.

Avatar
Şaşkın 1 hafta önce

100 kişi dönse aralarında kesin ben varımdır diyordum. 6007 kişi dönmüş ben bekliyorum hala. Batman'da kalan 100 kişiden biriyim şimdi. Temennimi yanlış anladılar herhal:)) bir an önce bizde dönmek istiyoruz. Bakanım sayın yetkililer sesimizi duyun lütfen

Avatar
Adalet 1 hafta önce

Ya biz.....biz 4 aydir bittik artik....

Avatar
ogretmen 1 hafta önce

Aynı gerekçeyle açığa alınan ve iade edilmeyen bizlerin günahı ne...

Avatar
Öğretmen 1 hafta önce

Evet yaaa digerleri ne olacak geriye kalan 2 bin öğretmen inşAllah ne suçu var aynı nedenden açığa alındık

Avatar
672 magduru 1 hafta önce

Devlet açık tuttuğu bankadan aidatını ödediği sendikadan memur ihraç etmemeli. Bu hukuksuzluğa bir son verilsin

Avatar
Serhat 1 hafta önce

Çoğu yerde listeler yarım yamalak hatayda tamamı döndü.geriye kalanlar hakkında bir bilgi verirmisiniz.ailece perişan olduk.