banner374
14 Haziran 2012 Perşembe 06:48
BAKANLIKTA YOĞUN ÇALIŞMA VAR!
Yakında yayınlanacak yönetmelik ve yönetmelik öncesi atamalarla ilgili çalışma Bakanlık katında müsteşarlık özel kaleminde özel bir ekip tarafından sürdürülüyor.
Yapılan çalışmayla il il ve ilçe ilçe tüm yöneticiler tek tek değerlendiriliyor. Titizlikle yapılan değerlendirmelerle kritik yerlere yapılacak atamaların son derece kontrollü ve tesadüflere bırakılmadan yapılması için çalışılıyor.


Daha önce de duyurduğumuz gibi Ankara, İstanbul ve Bursa gibi büyük illerde görev yapan bazı ilçe milli eğitim müdürleri için formül arayışları sürüyor.


Yaklaşık 100 kadar ilçe müdürlüğü ve yine 100 kadar il müdür yardımcılığı üzerinde özellikle duruluyor. Kalan yerlere de çıkacak olan yönetmelik doğrultusunda atama yapılması öngörülüyor.


Bize ulaşan bilgiye göre taşra yönetmeliğiyle birlikte 3-4 yönetmelik hazır durumda. Şu an itibariyle yönetmeliklerin çıkması önünde hiçbir engel bulunmuyor. 15 hazirana kadar tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra en geç önümüzdeki Cuma gününe kadar yönetmeliğin çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Yönetmeliğin 15 Haziran Cuma günü çıkma olasılığından bile söz ediliyor.


banner182
Son Güncelleme: 14.06.2012 06:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol