banner374
15 Şubat 2016 Pazartesi 11:18
Diplomaya Yönelik Alan Değişikliği Bekleyen Öğretmenler : Sıra Bizde
   Diplomaya yönelik alan değişikliği bekleyen öğretmenler olarak artık sabredecek gücümüz kalmadı. İnsan Kaynakları Genel Müdürümüzün yaklaşık 3-4 ay önce alan değişikliği ile ilgili yanlış anlaşılma var ilerleyen haftalarda detaylı açıklama yapacağız demesine rağmen herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Biran önce kendi alanımızda çalışmak istiyoruz kendi alanımızda çalışmak en doğal hakkımızdır. Bu durumda hem kendimize hem de öğrencilerimize faydamız olmamaktadır.          

  Diplomaya yönelik alan değişikliğini Milli Eğitim Bakanlığı isterse 1 hafta içinde yapar ve sonuçlandırır. Milli eğitim bakanlığından 1 haftasını bize alan değişikliği bekleyen öğretmenlere ayırmasını istiyoruz. Milli Eğitim Bakanlığından şubat ayı içerisinde diplomaya yönelik alan değişikliğini yapmasını istiyoruz. Lütfen bu noktaya dikkat edelim bizler yan alan değişikliği değil diplomaya yönelik alan değişikliği istiyoruz. Öğretmenlerin öğrencilerine faydası olması için uzmanlık alanında çalışması gerekir. Her öğretmenin uzmanlık alanında çalışmasının tek yolu vardır o da diplomaya yönelik yani yönetmeliğe bağlı alan değişikliğinin yapılmasıdır. 

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
cumali 10 ay önce

Yeter artık mezuniyet alanımda çalışmak mutlu huzurlu başarılı olmak istiyorum Sayın bakanım bizim çağrımıza lütfen kayıtsız kalmayın kangren olan bu sorunumuzun en kısa sürede çözülmesini istiyoruz

Avatar
alan değişikliği istiyoruz 10 ay önce

her öğretmenin uzmanı olduğu alanda çalışmasının tek yolu diplomaya yönelik alan değişikliğidir

Avatar
sınıfa dönüş 10 ay önce

arkadaşlar ak partinin AKİM diye istek ve öneri bölümü ile BİMER danışma birimine herkes yazarsa olumlu bir sonuç alabiliriz.

Avatar
buket 10 ay önce

özel eğitime alan değişikliği bekliyoruz.bu bekleyiş gerçekten bizleri çok üzüyor.yetkililer bu ızdrabımıza bir son versin.

Avatar
anlamadık ki 10 ay önce

yönetmeliğin verdiği hakkı veremyen meb ,ikgm .Aç kadrdeşim kontenjanın sınırında geçen geçer kalan baharı bekler .Ama olmaz niye karşıyım.

Avatar
salih 10 ay önce

Arkadaşlar MEB'e mektup yazalım, BİMER'e yazalım. Yoksa bunların alan değişikliği yapacakları yok.

Avatar
semih tekten 10 ay önce

İkgm müdürürü biraz da personeline baksa .Agm atanmamışlar genel müdürlüğü

Avatar
Kaan33 10 ay önce

Yan alan degisikligi istiyoruz