banner374
07 Ağustos 2012 Salı 18:04
Eğitici Formatörlerin Gözü Kulağı Bakan'da
Bilindiği gibi Milli Eğitim Bakanlığı Eğitimde Fatih Projesi gibi önemli ve büyük bir projeyi sayın başbakanımızın katılımı ile başlatmış durumda.
Pilot illerde ve pilot okullarda proje kurulumları devam ederken Milli Eğitim Bakanlığının geçici görevli öğretmenlerin görevlendirmelerini iptal etmesi ile bu görevlendirmeler içerisinde memurdan.net Fatih Projesi'ni yürüten Eğitici Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin de görevleri son buldu.
Bazı iller bu kapsamda eğitici formatör öğretmenlerin görevlendirmelerini iptal etti, bazıları da etmeye devam ediyor.
Ancak eğitici bilişim teknolojileri öğretmenlerinin görevlendirilmesinin iptal edilmesi ile Fatih Projesinde sıkıntı yaşamak istemeyen bakanlık en azından proje kurulumlarının memurdan.net tamamlanması için bu öğretmenlerin görevlendirmesini uzatmak istiyor.
Bakanlık koridorlarından aldığımız son duyumlara göre bu öğretmenlerin geçici olarak altı ay daha görevlendirilmesi ile ilgili onay Bakan beyin önünde duruyor.
Geçici görevlendirmelere son derece karşı çıkan bakan beyin bu görevlendirmeler için nasıl bir tavır alacağı ise merak konusu.
Umuyoruz ki Fatih Projesinin sekteye uğramaması için bakan bey görevlendirmeleri imzalar ve hassas görevde çalışan öğretmenlerin farklılıklarını dikkate alır.
Güncel ve doğru gelişmeleri memurdan.net ten takip edebilirsiniz.
 
Memurdan
banner182
Son Güncelleme: 07.08.2012 18:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
bilişimci 4 yıl önce

bir iş yapılıyorsa tam yapılsın. görevlendirmelere son veriliyorsa hepsi sonlandırılsın. keyfe göre iş yapılmasın. görevlendirmelerin hepsi sona ersin ki bakanlık görsün yaptıklarının sonuçlarını....