banner374
09 Ağustos 2012 Perşembe 04:40
Eğitim Yöneticileri Derneği, eğitimde çıtayı yükseltecek
ZONGULDAK (CİHAN)- Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde okul müdürleri tarafından kurulan 'Eğitim Yöneticileri Derneği' Kaymakam İbrahim Çay'ı makamında ziyaret etti.

'Eğitim Yöneticileri Derneği' Başkanı Hüseyin Atıf Budak ve 3 yönetim kurulu üyesi Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay'ı ziyaret etti. Budak ziyarette derneği kurmalarında ki amacın Ereğli'de eğitim öğretim alanında daha güzel çalışmalar yapmak ve başarılara başarı katmak olduğunu söyledi. Budak, "Yönetici arkadaşlarımızın da sorunlarını çözeceğimiz inancıyla böyle bir başlangıç yapma gereği duyduk ve derneğimizi kurduk. Güzel düşüncelerle başlayan bir dernek olarak inşallah Ereğli'de eğitime katkı sağlamaya çalışacağız." dedi.

Kaymakamı İbrahim Çay'da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle konuştu: "Eğitim alanında katkı sağlamak isteyen herkesin yanındayız. Sizin de yanında olacağız. Ne kadar çok sivil toplum örgütü olursa bizim için o kadar yararlıdır. Sivil toplum kuruluşlarında gönüllük esası hakimdir. Bir de eğitim gibi bir konuda uzman arkadaşların bir araya gelerek gönül vermeleri bizleri mutlu eder. Her zaman yanınızdayız. Önemli olan ilçemizde ki eğitim seviyesini yükseltmektir." diye konuştu.
CİHAN
banner182
Son Güncelleme: 09.08.2012 04:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol