banner374
17 Temmuz 2012 Salı 20:11
Genel Müdürü Dinlemiyorlar
 Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün 05/07/2012 tarih ve 10247 sayılı "Etüd Uygulamaları ve Etüd Beslenme İlköğretim Okulları" konulu yazısı ile etüd beslenme ve etüd uygulamasının sona erdirilmesi konusunda Milli Eğitim Müdürlüklerine ve okullara talimat verildiği halde İstanbulda hala bir çok okulun internet sitesinde 1. ve 5. sınıfların dışında etüd beslenme ve etüd uygulamasının devam ettiği belirtilmektedir. 

Yine bunun yanında bu okullarımızda 1 ve 5. sınıflara etütlerin ise isteğe bağlı olarak devam edeceği açık bir şekilde ilan edilmiştir.


Temel Eğitim Genel Müdürü Funda KOCABIYIK'ın özellikle zengin bölgelerde ikamet eden okulların ve velilerin bu ayrıcalığını kaldırmasından sonra Genel Müdüre bir çok eğitimci ve veli teşekkür etmişti.


İstanbul Ataköy ve daha bir çok okulumuzda Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün emirlerine rağmen okul müdürleri etüt uygulamasında ısrarlı.


Sonuç olarak minare ne kadar yüksek olursa olsun hoca bildiğini okuyor deyiminden hareketle, İstanbul'un elit semtlerinde ki imtiyazlı okulların yöneticileri Temel Eğitim Genel Müdürünü bile takmıyor.

 işte kanıtıbanner182
Son Güncelleme: 17.07.2012 20:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol