banner374
01 Nisan 2016 Cuma 21:16
Hamza Aydoğdu, idarecilerle bir araya geldi
MERSİN - İnsan Kaynakları Genel Müdürü Aydoğdu, idarecilerle bir araya geldi

Aday öğretmenlerle buluşmak için ilimize gelen İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu il Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileriyle de bir toplantı yaptı.
Suphi Öner Öğretmenevinde yapılan toplantıya il Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca, il mili eğitim müdür yardımcıları, merkez ilçe milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim şube müdürleri katıldı.
1 milyona yakın mensubuyla büyük bir camia olduklarını söyleyen insan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, yöneticiler olarak işbirliği içinde ekip ruhuyla çalışmamız gerektiğini anlattı. 
Bütün makamların gelip geçici olduğunu söyleyen Aydoğdu, kalıcı olanın kalplerde bırakılan izler olduğunun altını çizdi. 
Çalışanlarının duygularına karşılık olabilen ve kalplere dokunabilen yöneticilerin başarılı olacağını ifade ederek bu şuur ve anlayışla çalışılması gerektiğini sözlerine ekledi.
Mersin´de yapılan çalışmalardan çok memnun olduğunu anlatan Aydoğdu, Mersin´de hazırlanan Aday Öğretmenleri Yetiştirme Kılavuzunu bütün illere örnek olarak gösterdiklerini belirtti.
Genel Müdür Hamza Aydoğdu, önceden başarılı çalışmalarından tanıdığı İl milli Eğitim Müdürü Adem Koca başta olmak üzere bütün Yöneticilere teşekkür ederek başarılı ve model çalışmaların devam etmesini diledi.
 Toplantı çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ali 9 ay önce

Hamza bey sınıf öğretmenlerinin maaş karşılığı 15 saat olacaktı. ne oldu ?