banner374
23 Şubat 2013 Cumartesi 09:11
HOCAM GEÇ KALIYORUZ. GEÇ KALIYORSUNUZ.
  Eğitim  Kurumları Yöneticilerinin Atama ve Yerdeğiştirmelerine İlişkin Yönetmeliğin 23. maddesi kapsamında bu hafta ihtiyaç bulunan tüm illerde sınava dayalı yönetici atamaların duyurusunu yaptırmazsanız Bakanlığınızı  zor  bir süreç bekleyecektir.

 

Çünkü ilgili yönetmelik maddesinde(23.madde)  18 inci, 19 uncu ve 20 nci maddeleri kapsamında seçme sınavı sonucuna göre müdürlük, müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığına yapılacak atamalar ilgili yılın ocak-şubat aylarında yapılır. denilmektedir. 

 

Sayın Avcı, sizin  değerli  bir devlet adamı olduğunuzu düşünen onbinlerce  eğitimci  hakkaniyet ölçüsünde yönetici olarak atanmayı beklemektedir. Bu kapsamda bir önceki dönemin izlerini sileceğiniz kanısı kamuoyunda yaygın bir kanıdır. Şubat ayının son haftasında beklenti içerisinde mağdur olmak istemeyen bu onbinler dava açmak için dilekçelerini okullarına verdi ya da vermek üzere. Bu noktada sizden beklenti Nabi Hoca olarak süreci başlatmayan illeri bir yazı ile uyarmanız ve yönetici atama sorununu bir an önce çözmenizdir.

 

Size doğru yaptığınız  her konuda sonuna kadar destek olacağız demiştik. Hatalarınızda ise eğip bükmeden, size zarar verecek büyük yanlışlar haline gelmeden uyarımızı yapacağımızı daha önce de söylemiştik.  Tam bu noktada naçizane uyarıyoruz HOCAM GEÇ KALIYORUZ. GEÇ KALIYORSUNUZ.
KAMUAJANS.COM /ÖZEL

banner182
Son Güncelleme: 23.02.2013 09:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol