banner374
30 Nisan 2016 Cumartesi 21:45
İKS Öğretmen Anketi Nereden ve Nasıl Doldurulur?
 İKS Öğretmen Anketi Nereden ve Nasıl Doldurulur? İKS Anket Öğretmen Girişi Ekranı 2016. İKS anketi öğretmen giriş ekranı MEB 2016. MEBBİS anket girişi nasıl yapılır? Öğretmenler İKS anketini nereden nasıl dolduracak? İKS anketi MEBBİS öğretmen girişi ve diğer detaylar haberimizde...

Son günlerde okullara uygulanan İlköğretim Kurumları Standardı anketleri öğretmenlerin kurum standartları konusunda görüşlerini alabilmek için yapılan bir anket çalışmasıdır. Aşağıda resmi görünen giriş ekranına ulaşıp istenen bilgiler yardımı ile sisteme girmeniz gerekmektedir.
Sisteme giriş yaptıktan sonra ekrana gelen cevap seçeneklerinden sizlere en uygun olanı işaretleyip sayfa sonlarında kaydet butonu ile cevaplarınızı kaydetmeniz gerekmektedir.
Cevaplarınızın okulumuz standartlarını yükseltmek adına okul yönetimine ışık tutacağını unutmayınız. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkürler.

Öğretmenler İKS anketini doldurmak için öncelikle kendi TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Girdikten sonra KURUM STANDARTLARI modülünden sırasıyla VERİ GİRİŞİ ve YÖNETİCİ-ÖĞRETMEN DEĞERLENDİRME EKRANI sekmelerine tıklamaları gerekmektedir.Bu ekrandan sonra ise karşınıza 6 sayfalık anket soruları çıkacaktır.


Anketteki bu soruları sırasıyla cevaplayıp değerlendirmeyi bitir demeniz gerekecektir.

MEBBİS'e giriş anketi doldurmak için TIKLAYINIZ

MEBPERSONEL.COM / ÖZEL

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol