banner374
14 Haziran 2014 Cumartesi 09:52
İlçe Milli Eğitim’de Atama
 İlçe Milli Eğitim Müdürleri atamaları kapsamında Tekirdağ’a bağlı Kapaklı ve Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürleri de değişti
Türkiye genelinde Milli Eğitim Bakanlığı’nca yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri atamaları kapsamında Tekirdağ’a bağlı Kapaklı ve Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürleri de değişti.
 
Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde Milli Eğitim Müdürü Suat Yüksel, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri atamaları kararnamesi kapsamında görevden alınarak yerini, İstanbul Beşiktaş Org. Kami Güzey İlkokulu Müdürü Erhan Sancar’a bıraktı. Suat Yüksel, Kapaklı Belediyesi Ortaokulu’ndaki müdürlük görevine geri dönecek.
Yapılan yeni atamalar kapsamında 13 yıldır Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ahmet Hamdi Zenginal’ın yerine bir dönem Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan, daha sonra ise Atatürk İlkokulu’ndaki müdürlük görevine geri gönderilen Hüseyin Erdoğan atandı. Ahmet Hamdi Zengial ise İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Eğitim Uzmanı olarak görev yapacak.
3 İL YARDIMCISININ YERİNE 5 YENİ İSİM ATANDI
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan atamalardan Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları da etkilendi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sadi Esenkal, Hasan Basri Kuzu ve İsmail Bağlar görevlerinden alınırken, yerlerine, Fahri Kırmızı, İlhan Koçer, Veysel Çalık, Behçet Güdü ve Asım Arvas atandı. Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Mutlu’nun yerine Şarköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur, Ünal Mamur’dan boşalan Şarköy İlçe milli Eğitim Müdürlüğü’ne de Mümin Bayır atandı. Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Okumuş’un yerine Mustafa Güçlü atanırken, Muratlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Topçu’nun yerine de İsmail Kurban atandı
banner182
Son Güncelleme: 14.06.2014 09:52
Anahtar Kelimeler:
ilçe milli eğitim atama
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol