banner374
10 Mayıs 2016 Salı 10:31
İlçe Müdürleri Araştırmacı Kadrosuna Alınıyor
 Bilindiği üzere İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Müdür Yardımcılarının bir çoğu Uzman Kadrosu ile havuza alınmış ve yerlerine yeniden atamalar yapılmıştı. Havuza alınan İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine yapılan atamalar aradan geçen 1,5-2 yıla rağmen bir çoğu hala görevlendirme olarak bu görevleri yürütmekte idi. Uzman Kadrosu ile havuza  alınan İlçe Müdürleri mahkemeye müracaat etmelerinin ardından tekrar eski görev yerlerine dönmeye başlamışlar bir çoğu görevlerine dönmüş bir kısmı ise mahkeme kararlarının kendisine tebliğ edilme aşamasında beklemekte idiler.

MAHKEME KARARI İLE DÖNENLER ARAŞTIRMACI KADROSUNA ALINIYOR.

Mahkeme kararı ile görevlerine dönen İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin tamamımın bugünlerde Araştırmacı Kadrosu ile İl Milli Eğitim Müdürlüklerine kararnamelerinin yazıldığı bunların bir kısmının kararnamelerinin İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderildiği bilgisine ulaşıldı.

BEKLETİLENLER HENÜZ GÖREVLENDİRİLMEDİ.

Mahkeme kararı ile görevlerine dönmelerinin ardından bu kez Araştırmacı Kadrosu ile il emrine alınan İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin yerine yeni görevlendirmeler henüz yapılmadı. Bu sebeple bir çok İl Araştırmacı Kadrosuna alınan İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin kararnamelerini beklettikleri öğrenildi.  gununmanseti.net
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hakim bey 7 ay önce

Allahtan korkun