banner374
15 Eylül 2013 Pazar 22:30
Köy öğretmenlerinin boya mesaisi

     Kayseri'nin İncesu ilçesine bağlı Tahirini köyündeki iki okulun 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı öncesinde boya ve tamir işleri öğretmenler tarafından yapıldı.

Duran-Dudu Gümüş İlk ve Orta okulunun idareci ve öğretmenleri, okullarını, eksiklerini bir an önce tamamlayıp yeni eğitim yılına yetiştirebilmek için yoğun tempoda çalıştı.

Okullarını tamamen boyayan ve küçük tamir işlerini hep birlikte yapan öğretmenler, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde okul binalarını eğitime hazır hale getirdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan, çalışma yapılan okulları ziyaret ederek, öğretmenlere gösterdikleri fedakarlık için teşekkür etti.

Köy okullarındaki öğretmenlerin örnek olacak bir çalışma yaptıklarını dile getiren Kaplan, "Fedakar öğretmen arkadaşlar sınıflarını boyayarak, yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirdiler. Pazartesi günü okullarımız eğitim öğretime eksiksiz başlayacak" dedi.
banner182
Son Güncelleme: 15.09.2013 22:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
kayseriliyim 3 yıl önce

iyide hangi öğretmen yapmıyor ki zaten muş da çalışıyorum biz her sene dönem başlamadan boya temizlik okulu yıkama çivi çakma soba yakma bunları yapıyoruz oda bi şey mi yani....

Avatar
snay 3 yıl önce

her sene aynı şeyleri türkiye'nin neresinde olursan ol yapıyorsun. öğretmenlik eşittir fedakarlık..