banner374
08 Şubat 2014 Cumartesi 20:19
Kurtalan İlçe Mem  Gönül Elçileri Projesi sonuçlarını açıkladı
 Gönül Elçileri Projesi kapsamında Sayın Emine Erdoğan’ın himayelerinde eğitimi yarıda kalmış bayanların eğitimini tamamlamaya yönelik olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ercan Metin’in koordinatörlüğünde, okul müdür ve müdür yardımcılarının, halk eğitim merkezinin ve okul öğretmenlerinin çabaları ile 116 açıkortaokul,117 açıklise,45 okuma-yazma,38 ikinci kademe öğrencisi olmak üzere toplamda 316 öğrenci kayıt altına alınmıştır.


Kurtalan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ercan Metin konu ile ilgili yaptığı açıklamada , Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın çok değerli eşi Sayın Emine ERDOĞAN Hanım Efendi'nin himayesinde yürütülen Gönül Elçileri projesinde eğitimi yarım kalmış yetişkinlerin Açık orta okula 116 yetişkin öğrenci açık liseye ise 117 yetişkin öğrencinin ve bunların yüzde ellisinin kayıtlarını Kurtalan'daki bir takım hayırsever insanarın desteği ile kayıt paralarını tedarik edip kayıtlarını gerçekleştilirdiğini  ve kaydı yapılan yetişkin öğrenciler ve aileleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını b u çalışmalara destek olan ve emeği geçenlere  teşekkürlerini sundu. .

Gönül Elçileri projesinde yeniden eğitime kazandırılan  öğrenciler  Kurtalan  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Metin'in  tüm okulları dolaşarak bu projenin uygulama aşamasındaki çabalarında dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Metin'e Teşekkürlerini sundular.


 

banner182
Son Güncelleme: 08.02.2014 20:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ömer hoca 3 yıl önce

milli eğitim müdürümüz ercan metin bey'in ekip çalışması ile yapmış olduğu gönül elçileri projesi kurtalan halkı tarafından taktirle karşılanmıştır.müdürüm sizi her zaman destekliyoruz.

Avatar
Panikatax 3 yıl önce

milli eğitim müdürümüzü canı gönülden tebrik ediyorum...çalışmalarında başarılar diliyorum...

Avatar
Abdülkadir 3 yıl önce

sizi sevmeyen var mı ercan müdürüm

Avatar
sevil 3 yıl önce

315 kişi kazandılırmışş çok güzel tebrikler

Avatar
Kadriye öğretmen 3 yıl önce

sîz eli öpülesi gerçek bir eğitim kahramanısınız