banner374
22 Şubat 2016 Pazartesi 21:37
MEB, Aday Öğretmenlerin Durumunu Madde Madde Açıkladı
 Milli Eğitim Bakanlığı, aday öğretmenlerle ilgili 11 sorunlu konu için illere resmi yazı gönderdi. Resmi yazıda aday öğretmenlerin normlarından maaşlarına, adaylık süresinden yolluklarına kadar tüm konular açıklandı. 

İşte MEB'in o yazısı:

 

Kaynak: www.memurlar.net

banner182
Son Güncelleme: 22.02.2016 21:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Muallim x 10 ay önce

Mız miz olmayın atanayim da ne olursa olsun diyenler şimdi gelmiş yok böyle yok söyle diye zirvaliyor. Zaten memuriyet adaylığı en az 1 yıl... hemen birlik olma zamani hemen milleti galayana getirme çabası oturun ve bu ülke için ne yapıyorum diye düşünün sonra zaten sukredersin yaşadığına...

Avatar
Ingilizce 10 ay önce

İlisik başlatma ile ilgili bi bilgi yok mu? Ne zaman olcak bilen var mi arkadaşlar

Avatar
Sinifci 10 ay önce

Allah askina arkadaslar birlik olma vakti gelmedi mi ?bir bucuk yilda kalkarmi adaylik haksizlik bu

Avatar
ilk mat 10 ay önce

ingilizceci arkadasımm. her il kendi bünyesinde en geç 1 mart a kadar baslamayı yapacak.. hangi gün olacağına il mem karar verecek en geç 1 mart olmak sartıyla.

Avatar
Abdullah 10 ay önce

Ne çarpık, saçma bir uygulama bir buçuk yıl ceza verilmiş resmen...Sistem bu kadar düzensiz olur... Hiç başlamayalım bir yıl sonra zaten ceza doluyor tekrar atanırız..

Avatar
tektas 10 ay önce

Bir seneden altı ay fazla geç kalkıyor bişey olmaz

Avatar
Rehberlikçi 10 ay önce

Arkadaşlar ben BİMER e yazdım, böyle saçmalık olmaz onlardan Zaman doğru düzgün açıklama yapmadılar, resmen mağdur olduk. Birbuçuk yıl nedir ya. Bence herkes yazmalı. En azından bizim gibi net bilgi verilmemiş geçiş dönemi öğretmenlerini mağdur etmemeliler.

Avatar
Ingilizce 10 ay önce

İlk mat arkadaşım çok teşekkür ederim, arkadaşlar resmen oyuncağa döndük, artık birleşip sesimizi duyuralım, hepimiz aynı yollardan geçtik. Bizi ancak birbirimiz anlarız.