banner374
25 Kasım 2016 Cuma 22:20
MEB, Göreve İadelerde Çifte Standart Uygulamaktadır

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Twitter hesabı üzerinden MEB'i eleştirdi. Göreve iade edilen öğretmenler ve MEB personeli ile ilgili MEB'i eleştiren Koncuk, şu açıklamaları yaptı:

''Sn Yılmaz iade edilen 6000 kişinin soruşturmalarının devam edeceğini açıkladı.Tamam diğer bekleyenleri de iade et ve soruşturmaya devam et. MEB bu şekilde davranarak çifte standart bir uygulama yapmıştır.Çifte standartın hukuk devletlerinde yeri olamaz.Kınıyorum! MEB açığa alınanların iadesinde keyfi davranmaktadır.MEB bu keyfiliğin ya sebebini açıklamalı ya da diğer bekleyenleri de iade etmelidir.''

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Halim 1 hafta önce

İsmail hoca teşekkürler bu süreçte öğretmenler için gerekli desteği bir siz verdiniz keşke diğer sendikalar sizin kadar cesur olabilseydi... sizin sendikayada üye değilim .. eğitim sendikalarına yazıklar olsun şu anda sendikaya bakılmaksızın eğitim ve öğretmen için bir olma günü ama ne yazıkki olamıyoruz..

Avatar
Feto teror orgutu uyesiymisim 1 hafta önce

Devletin legal diye 15 temmuza kadar aidatını odedigi Aktif eğitim sene uyelikten dolayı 1 eylülde sorgusuz sualsiz ihraç olan Din kulturu ve ahlak bilgisi ogretmeniyim.Egitim sen üyeleri önce aalındı sonra iade edildi.
Darısı başımıza

Avatar
Özhan 1 hafta önce

Çok güzel söylemiş bravo

Avatar
Sessiz yığınların sesi oldunuz. 1 hafta önce

Sayin Başkan, kendinden emin,geçmişinden emin ki sesi gür çıkabiliyor, hakkı haykirabiliyor, sağolsun. .. 105 gündür açıkta bekliyorum, yazıktır ya, hiçbir adli-idari sorusturmam yok... daha ne bekleniyor. Her hafta olumlu bir gelisme bekliyorum, umutla bekliyorum,bu kadar yipranma yeter... Bitsin bu keyfi tutum. "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" duyarliligi yetki sahiplerinin yolunu aydınlatsın.

Avatar
Aktifsen 1 hafta önce

Bizim günahımız ne.

Avatar
CAN 1 hafta önce

Hakkı söyleyen bir insan var ya o da yeter.

Avatar
Temur 1 hafta önce

Sn Koncuk'u Tek geçerim.Kimsesizin kimsesi.Sağol, büyük Başkan.

Avatar
Öğretmen 1 hafta önce

Seni duyarlarmı.çok haklı