banner374
22 Mart 2013 Cuma 12:32
MEB KİMLERİN ELİNE KALMIŞ
 Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü nasıl yönetiliyor işte size tek örnekle yorumsuz bir haber...
Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü makamında mülga Genel Müdür Yardımcısı olan ve vekaleten İnsan Kaynakları Eğitim Grup Başkanlığı görevine vekalet eden Dr. Hamza AYDOĞDU , kendisi eğitimci ve doktorasını eğitim yönetimi alanında yapmasına rağmen yapmış olduğu işlerde pes dedirtiyor.

Milli Eğitim Bakanlığının taşra teşkilatında eğitim yöneticileri ve öğretmenlere yönelik düzenlemiş olduğu hizmet içi eğitim faaliyetlerinde eğitim yöneticilerinin seminerine Bakanlıktan eğitim yöneticisi diye hizmetli , memur kadrosunda olanları gönderiyor.

4-8 / 3 / 2013 tarihinde Rize ilinde eğitim yöneticileri ve öğretmenlere yönelik yapılan seminere , İnsan Kaynakları Genel Müdürünün çaycısı memur Ahmet BEKTAŞ'I , Eğitim yöneticisi diye gönderiyor.

Yine eğitim yöneticileri ve öğretmenlere yönelik Antalya ilinde yapılan seminere Hamza AYDOĞDU , kendi çaycısı memur İlker ÖZBEK'i , Eğitim Yöneticisi olarak gönderiyor.

Koskoca Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatında , Hamza Bey Eğitim Yöneticisi bulamıyor olacak ki , Bakanlığın seminerlerine eğitim yöneticisi olarak hizmetli ve memurları gönderiyor.

İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hikmet Bey , Eğitim Grup Başkanlığını kimlere emanet ettiğini görmelidir.

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünde , Eğitim'in kimlere emanet olduğunu yukarıda ki örneklerle sizlerin takdirine bırakıyoruz.

Kaynak : www.kamudanhaber.com
banner182
Son Güncelleme: 22.03.2013 12:32
Anahtar Kelimeler:
meb kimlerin eline kalmış
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol