banner374
12 Mayıs 2014 Pazartesi 19:53
Meb Müsteşarı Yusuf Tekin , Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Ordu’nun Büyükşehir olması ile birlikte geleceğini daha sağlam temeller üzerine atacağına inandığını söyleyerek, “Eğitimden sosyal hayata, turizmden ekonomiye, toplumu ilgilendiren her noktada bu gelişim kendini zamanla gösterecektir. Büyükşehir’in ilk Belediye Başkanı olmanız, gelecek için atılacak adımlarda ki sorumluluğunuzu daha da artırıyor. Ordulular çok şanslı ve sizlerin başarılı olacağına yürükten inanıyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ise ziyaret için teşekkür ederken, kendilerinin de bu sorumluluklarının farkında olduklarını ve çalışmalarını da yedi gün yirmidört saat üzerinden yürüttüklerini söyledi. Amaçlarının Ordu’yu her köşesi ile geleceğe hazırlamak olduğunu belirten Başkan Enver Yılmaz, “Biliyoruz ki bu şehre yapılacak olan her yatırım ‘önce insan’ düşüncesi ile olacaktır. Gelişimi her alanda yükseltmeye devam edeceğiz. Bu eğitimde de böyle olacak, ekonomide de böyle olacak. Halkın katılımı ve desteği ile başarıyı birlikte yakalayacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Şeref Defteri’ne duygu ve düşüncelerini yazarak imzaladı.

banner182
Son Güncelleme: 12.05.2014 19:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol