Meb Personeli:
Meb şube müdürlüğü sınavı 2013 Şubat'ta yapılacak
2013 Meb  Şube Müdürlüğü Sınavı Şubat 2013'ye Yapılacak   Bakan yardımcısı Orhan ERDEM Şubat  ayında şube müdürlüğü  sınavı yapacaklarını açıkladı

. İl müdürleri toplantısında her ile en az 13 tane şube müdürü sınavı  norm kadrosunun verileceği müjdesi verilirken, 950 şube müdürü  sınavı norm kadrosunun Bakanlığa tahsis edildiğini ve önümüzde ki süreçte bu kadrolara atama yapılacağı dile getirildi.

Şube müdürlüğü için Atamanın her ne kadar sınavsız yapılması istensede mevcut yönetmelikle bunun mümkün olmayacağı ve  Şube müdürlüğü sınavı için yeni yönetmeliğin yakında çıkacağı ifade edildi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
muallim 1 yıl önce

yönetmelik kısmende olsa değişerek veya ilave edilerek çıktı. inşaallah şubatta yapılır.

Misafir Avatar
Herkes işini yapsın 1 yıl önce

iş bilmeyene iy öğretiyoruz. dilekçe yazamayana da şube müdürlüğü. hiç etik bir yorum değil. o zaman yer değiştirelim. memurlar çocuk eğitsin. öğretmenler de milli eğitimde çalışsın. maksat hava yapmak mı

Misafir Avatar
sultan @Ahmet Alioğlu 1 yıl önce

öğretmenseniz yeriniz sınıftır hocam memurları aşağı göremezsiniz haddinizi bilin

Misafir Avatar
sadrettin kelen 1 yıl önce

gerçekten şube müdürlüğü sınavı şubatta yapılacak mı? cevap bekliyorum

Misafir Avatar
Ahmet Alioğlu 1 yıl önce

meb şube müdürlüğüne alımlar sınavla olmalı ve öğretmenlik mesleğinden gelenler öncelikli atanmalı.. memuriyetten gelip şef olanlar, öğretmenlere amir olamazlar...sınav dışında yapılacak bi uygulama büyük haksızlık yaratır.

Misafir Avatar
tevfik çiçek 1 yıl önce

bu durumda hiç birşey net değil.yönetmeliğin değiştirileceği söyleniyor,ne zaman değişecek, değişecekse kimler ve hangi şartlarda baş vurabilecek...meb tüm kurumların gorevde yükselme sınavları ile ilgili duyuru ve diğer bilgileri yayınlıyor.ama kendi personeli için belirsizliğini koruyarak acı çektiriyor.

Misafir Avatar
tevfik çiçek 1 yıl önce

mademki yönetmelik gereği sınav ile yapılacak, neden zaman ve şarrtlarda resmi duyuru yapılmıyor

Misafir Avatar
hüseyin öztürk 1 yıl önce

inşallah hakkaniyet çerçevesinde kimsenin hakkı yenmeden, dayıların sözlerine fazla kuak asmadan eşitlik ilkesine dayalı doğru dürüst bir sınav yapılır umarım.

Bebeğini Ölüme Terkeden Anne Beraatini İstedi
Bebeğini Ölüme Terkeden Anne Beraatini İstedi

Haberi Oku