banner374
11 Nisan 2013 Perşembe 09:21
 MEB Yarışma Sonuçları
 

Çanakkale Savaşlarının 98. Yıl Dönümü Anma Programı kapsamında Türkiye genelinde ilköğretim okulu öğrencileri arasında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerin eserlerinin web sayfamızda yayınlandı.

 

Başbakanlık Ekonomik, Sosyal ve Kültürel İşler Başkanlığı tarafından koordine edilen ve Çanakkale Savaşlarının 98. Yıl Dönümü Anma Törenleri kapsamında Genel Müdürlüğümüzce ülke genelindeki ilköğretim okulu öğrenciler arasında “resim, şiir ve kompozisyon”yarışmaları düzenlenmiştir. Dereceye giren öğrencilerin 24-25 Nisan 2013 tarihlerinde eserleri sergilenecek, Çanakkale Valiliğince eser sahiplerine törenle ödülleri verilecek, ayrıca ödül alan öğrenciler refakatçileri ile birlikte bu ilin tarihi ve turistik yerleri gezdirilecektir.

 

ÇANAKKALE ŞAVAŞLARININ 98.YILDÖNÜMÜ ANMA TÖRENLERİ KAPSAMINDA TÜRKİYE GENELİNDEKİ İLKÖĞRETİM OKULLARINDA DÜZENLENEN  RESİM, ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİN İSİM LİSTESİ
RESİM   DALINDA
İLİ İLÇESİ ÖĞRENCİNİN
OKULUNUN ADI ADI SOYADI SINIFI DERECESİ
ANTALYA Kaş Ova Ortaokulu Kerem YİĞİT 6 Türkiye Birincisi
SAKARYA Sapanca Sinan Göksun Ortaokulu Ayşe ÜSTÜBİ 8 Türkiye İkincisi
KOCAELİ Karamürsel Amiral Karamürsel Ortaokulu Sude AKGÜN 6 Türkiye Üçüncüsü
ARTVİN Ardanuç Atatürk Ortaokulu Kardelen BAYRAKTAR 5 Türkiye Mansiyonu
KOMPOZİSYON  DALINDA
İLİ İLÇESİ ÖĞRENCİNİN
OKULUNUN ADI ADI SOYADI SINIFI DERECESİ
ELAZIĞ Merkez İsmet Paşa Ortaokulu Zeynep Çağla KUMRU 8 Türkiye Birincisi
İSTANBUL Bağcılar Yıldıztepe Ortaokulu Sabiha Meyra ŞAHİNLER 8 Türkiye İkincisi
SİNOP Gerze Karlı Köyü TOBB Ortaokulu Zeynep ÇENGEL 8 Türkiye Üçüncüsü
ÇANAKKALE Lapseki Plevne Ortaokulu Seda Didem ŞAHİN 8 Türkiye Mansiyonu
ŞİİR DALINDA
İLİ İLÇESİ ÖĞRENCİNİN
OKULUNUN ADI ADI SOYADI SINIFI DERECESİ
TEKİRDAĞ Merkez Öz.İd.80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Dağhan ALACATLI 5 Türkiye Birincisi
ERZURUM Olur Kazım Karabekir Ortaokulu Fatih DUMAN 7 Türkiye İkincisi
İSTANBUL Üsküdar İcadiye Ortaokulu Ahmet Burak SARIGÜL 8 Türkiye Üçüncüsü
ARDAHAN Merkez 23 Şubat Ortaokulu Gökçe ÇÖRTENLİOĞLU 7 Türkiye Mansiyonu

 

 

Dereceye Girenlerin Listesi ve Eserleri İçin TIKLAYINIZ


banner182
Son Güncelleme: 11.04.2013 09:21
Anahtar Kelimeler:
meb yarışma sonuçları
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol