banner374
11 Haziran 2016 Cumartesi 13:53
MEMURLAR İÇİN ÖZEL İNDİRİMLİ TATİL MÜJDESİ!
 Memurların bayram tatili 9 güne çıktı. Memurlar bayram tatilinin heyecanını yaşarken bir müjde de Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy'dan geldi. Bayram tatili kaç gün olacak, tatil 9 gün olacak mı sorusu merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde ise bu soruya yanıt geldi. Memurlar bayram tatilini 9 gün yapabilecekler. İşte detaylar...

Kamu çalışanlarına Ramazan Bayramı tatili 9 güne çıkarken; bir müjde daha geldi. Kamu personeli, indirimli tatil yapabilecek. Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasının önemli olduğunu belirten Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, kamu personeline 12 ay devam edecek tatil kampanyasının başlatılacağını, bu kapsamda özel indirimler sunulacağını söyledi.

Ulusoy, şunları kaydetti: "Bayram tatilinin 9 güne çıkması iç turizme ciddi katkı sağlayacak. Bu katkının süreklilik arz etmesi için Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın önderliğinde kamuda görev yapan personele yönelik tatil kampanyası başlatılması gündemde. Kampanya 12 ay devam edecek."

 

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol