banner374
25 Şubat 2016 Perşembe 14:49
Müdür Yardımcığı atamaları iptal ediliyor.

 Okul müdürünün teklifi ve Valilik makamının onayıyla 4 yıllığına görevlendirilen müdür yardımcılarının görevlendirmelerinin iptali için açılan davalar sonuçlanmaya başladı . İlk iptal geldi. Görev süresi uzatılmayan ve yerine okul müdürünün teklifi ile atanan müdür yardımcısının atamasının iptali için açılan dava sonuçlandı . Mahkeme atamayı usulsüz buldu ve iptal etti . 

banner182
Son Güncelleme: 25.02.2016 21:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
sonuç 10 ay önce

mahkeme iptal eder meb devam eder....hiç bişey çıkmaz.benim görev sürem dolmadan ayrılmak zorunda kaldım.müdür geldi yanında arkadaşıyla...meb de hak var mı..

Avatar
m.nedim 10 ay önce

sınav kazanarak,hakkıyla görev yapmakta olan müdür yardımcılarının hakkını zorbalıkla elinden alıp bilgisayar açmasını dahi bilmeyen,sınav kazanacak bilgisi olmayan,kişiler müdür yardımcısı yapılmıştır.hak adalet hukuk aranıyorsa bir kere daha önceden sınav kazanmış müdür yardımcılarının hakları iade edilecek ve görevleri devam etmelidir.bununla beraber inha ile yani sınavsız atanmış olan müdür yardımcılarının görevine son verilecek sınav kazananlar bu göreve puan üstünlüğüyle gelmelidir.bu yapılırmı yapılmazmı varsa vicdanları bilir.

Avatar
Seval kırarslan 10 ay önce

Müdürler nolcak??sınavsız müdürler?

Avatar
Ayse 10 ay önce

Meb butun mudur inhasi ile yapilan mudur yardimciligi atamalarini iptal etmeli.diger raraftsn sinav ile atananlara tekrar sinava gir diyor. Hic sinava girmeden inha ile atama yapildi adalet bunun neresinde

Avatar
Öğrrtmen 10 ay önce

Bedavadan müdür yardımcılığı mı olur? ...sınav geldi herkes sınava girsin bilgisini göstersin

Avatar
Öğretmen 10 ay önce

Bedeva müdürün, bedeva yardımcısı olur. Lanet olsun!

Avatar
Seizma 10 ay önce

Mahkeme kararlarini uygulayan mi var sanki.Ustelik bu kacinci IDDKkanin da ayni konuda optali vardi aylar oldu kom uyguladi.EBS li olmak yeterli goruldu yeterli 0lmak liyakat hice sayldi.Sozde dindar ama ozde dinci olanlarin kul hakkini nasil yiyip adam kayirdiklarini her kez gordu.EBS lilerde biloyor bunu ama islerine geldigi icin susuyor.20 .Yilimi calisiyorum ben bu kadar ADAM KAYIRAN VE HAKSIZLIKLARYAPAN EGITIMIN BU KADAR ICININ BOSALTILDIGI BIR DONEM GORMEDIM.

Misafir Avatar
aligoc 10 ay önce @Seizma

2000 li yılları unutmusşun. Hatırlatayım.

Beğenmedim! (0)
Avatar
Mahkeme mi 10 ay önce

Mahkeme müdür den üstün olamaz müdür seçilmiş mahkeme atanmıştır.karar yanlış

Misafir Avatar
kim seçti 10 ay önce @Mahkeme mi

HALK MI SEÇTİ?

Beğenmedim! (0)