banner374
24 Şubat 2016 Çarşamba 17:11
Müdür Yardımcısından şok sözler! 'Bu bacaklarla otobana çık sen'

 Tarsus Cengiz Topel Lisesi'nde, müdür yardımcısının, okula geç kalan bir kız öğrenciye "Bu bacaklarla otobana çık" dediği öne sürüldü. Öğrenci ve ailesi savcılığa suç duyurusunda bulundu. Vatan gazetesinden İlker Akgüngör'ün haberine göre, Tarsus Cengiz Topel Anadolu Lisesi'nde okuyan 16 yaşındaki B.K. okula geç kaldı. B.K. bu sırada beden eğitimi öğretmeni H.A. tarafından kendisi gibi geç kalan öğrencilerle okul bahçesini temizlemeye gönderildi. Ancak kapıda Müdür Yardımcısı M.E.Y. ile karşılaşan B.K. devamsızlığı çok olduğu için rapor alacağını söyledi.

Bunun üzerine Müdür Yardımcısı M.E.Y. velisini çağırmasını istedi. Ancak iddiaya göre B.K. tam giderken, M.E.Y. öğrenciye dönerek, "Şu bacaklara bak, otobana çık" dedi. Bu sözler üzerine ağlamaya başlayan B.K. sinir krizi geçirdi. İddiaya göre Müdür Yardımcısı E.Y. ile kız öğrenci B.K. arasında geçen bu konuşmaya bahçede temizlik yapan öğrenciler, E.K., C.K., M.K. da şahit oldu.

M.E.Y.'nin sürekli öğrencilere hakaret ettiğini belirten B.K., Tarsus Çocuk Büro Amirliği'ne giderek ifade verdi. B.K.'nın ailesi ise Müdür Yardımcısı M.E.Y. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Yerel Tarsus Gündem gazetesi'ne konuşan B.K.'nın abisi M.A.K. "Akşam Kayseri'de intihar eden Cansel'e üzüldük, Sabah bu olayla karşılaştık. Okula giden kızlarımızı aşağılayarak hayat kadını yerine sokan bu eğitimci umarız ceza alır" dedi.  

banner182
Son Güncelleme: 24.02.2016 17:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
vatandaş 10 ay önce

bunlar malum sendikanın seçip işbaşına getirdiği yöneticiler.

Avatar
Şube müdürü 10 ay önce

Yahu eğer bu söz söylenmiş ise derhal atılmalıdır ve dava edilmelidir... Sayın bakan ve sayın müsteşar bu sizin çocuğunuz olsaydı ne olurdu ... Allah için empati kurun .. İlla sizin başınıza mi gelecek

Avatar
hatice 10 ay önce

Bakalım haber doğru mu?önce bunu sorgulamak lazım bence. Asıl varsa gereği yapılmalı.

Avatar
Yobaz 10 ay önce

Açık giyinince tecavüz mü geliyor aklına yobaz.ünv mezunu bu kafadaysa okumamışını düşünün artık

Avatar
varmı 10 ay önce

bunların anası bacısı yok demekki.

Avatar
nil 10 ay önce

Adamlarda turlu turlu fantezi var.eğitimci demek aklı dengesi yerinde demekte olsa keske yazık

Avatar
Murat konu 10 ay önce

Zihniyeti,mayası bozuk...

Avatar
Şenpl 10 ay önce

Her biji ebs zihniyeti...ulan bu neyin kafası...