banner374
13 Nisan 2014 Pazar 11:20
Müdüre hesap soran anneye beraat

 Bülent AYDOĞDU

Öğrencilerini dövmek suçundan bir süre önce 5 ay hapis cezasına çarptırılan İstanbul Sultanbeyli Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdür Baş Yardımcısı Osman Aydın Osman Aydın'ın kendisine "Ben bir fiske vurmuyorum. Sen nasıl benim oğlumu döversin" diyen kadın veliden şikayetçi olmuştu.

Anadolu 23. Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, dövülen 9 yaşındaki öğrencinin F.Ç'nin annesi Fatma Ç. hakaret veya tehdit kastı olmadığını söyledi. Mahkeme nitelikli tehdit suçundan 5 yıla kadar hapis cezası istenen annenin müdür yardımcısına karşı yaralama ve tehdit suçlarını işlemediğine kanaat getirerek beraat kararı verdi.

Vatanbanner182
Son Güncelleme: 13.04.2014 11:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
bamsibeyrik 3 yıl önce

geçen kılıçdaroğlunun yumruklanmasından sonra vekiller feryadı kopardı asalım keselim. yahu her gün öğretmene yüzlerce saldırı var. kimse öğretmenin hakkını koruyalım demiyor. öğretmene sözlü saldırı bir yıldan fiili saldırı 5 yıldan başlamalıdır. kolay kolayda kimse öğretmenler hakkinda suçlamada bulunamalidir. ispat edilmeyen bir suç için insanlar her türlü haksizliği uyruyor. veli yaptiğiyla kaliyor bu değişmelidir