banner406
banner396
20 Aralık 2013 Cuma 08:18
Müsteşar Yusuf Tekin Fişleme Yaptımı?
Taraf Gazetesinin  haberine  göre Milli Eğitim  Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN'in talimatıyla son 3  ay  içerisinde Efkan ALAN'nın  kardeşi  Atıf ALA ve şube  müdürü Galip GÜLMEZ aracılığıyla grup başkanlarının fişlendiği iddiası basına  belgeleriyle   verildi

Taraf Gazetesi sözde fişleme  haberleri ile ilgili şu satırları yazdı. 

"Fişleme, Milli  Eğitim  Bakanlığı Müsteşarı talimatı ile Atıf Ala ve Galip Gülmez tarafından yapılmış. Daha sonra bu  belgelerMEB  Müsteşarı Yusuf Tekin'e  arz edilmiş. 

Bu fişleme  bilgilerinin   hazırlık  ve  arz  safhalarında Atıf Ala, Galip Gülmez, Yusuf Telcin ve Yusuf Tekin'in  özel   kalem  müdürü görev almış. Fişleme  belgeleri  Yusuf Tekin'in dizüstü  bilgisayarlarında  hazırlanıp, saklanıyor. "

Haberi  hazırlayan Mehmet BARANSU ısrarla hem twiterda hemde  haber   sitelerinde  bu fişleme son 3  ay  içerisinde  bizzat  Yusuf TEKİN tarafından yapıldı diyor.

SÖZDE FİŞLEME  BELGELERİNDEKİ   BİLGİLER  YALAN VE ÖMER DİNÇER DÖNEMİNE AİT TEŞKİLAT ŞEMASI

Mehmet BARANSU'nun  haber   sitesinden  fişleme  belgelerini  aldık ve  inceledik .  Mehmet BARANSU , MEB'de görev yapan grup başkanlarını ve  birimlerini bilemez. Bu  haberi  ve  belgeleri  topsakal çetesine  servis  eden içerdeki  örgütte Bakanlıkta kimin  nerede  görev yaptığını ve  kadrolu  yada görevlendirme olduğunu bilemiyor. 

Şimdi  BARANSU'nun  sitesinde   yayınladığı  fişleme  belgesinden   YEĞİTEK üzerinden  hareket  ederek bu  belgelerin  içindeki  bilgilerin   gerçek  olup olmadığına göz  atalım.

SÖZDE YEĞİTEK FİŞLEME  BELGESİYEĞİTEK FİŞLEME  BELGESİ  DİYE TOPSAKAL ÇETESİNE  GÖNDERİLEN   BELGE 2012 YILINDA ÖMER DİNÇER BEY VE EMİN ZARARSIZ BEY'İN DÖNEMİNE AİT YEĞİTEK TEŞKİLAT ŞEMASIDIR. 

BU  TABLOYU  FİŞLEME  BELGESİ  DİYE BASINA SIZDIRANLAR  BELGEYİ DÜZENLERKEN   ÇOK  HATA YAPMIŞLAR. 

YALAN 1- Bu  belgedeki  teşkilat şemasında  kadrolu  olarak  verilen  İdari  Mali  İşler Grup Başkanı Enver SADAK , Kalkınma Bakanlığından DİNÇER döneminde YEĞİTEK'e grup başkanı olarak getirilmiştir ve hala vekaleten bu görevi yürütmektedir. Enver SADAK ,  kadrolu  değil vekalettir. 

YALAN 2- Bu  belge  son 3  ay  içerisinde Müsteşar Yusuf TEKİN'in emriyle Atıf ALA, Galip GÜLMEZ ve Müsteşar'ın  özel   kalemi  tarafından  düzenlenmişse YEĞİTEK'de ,  Eğitimde  Bilişim  Sistemleri  Grup başkanı olarak neden Oğuz TEMİZHAN   yazılmıştır . Oğuz  TEMİZHAN  , 2012 yılında Ömer DİNÇER ve Emin Bey döneminde Yeğitek'e vekaleet olarak getirilmiş grup başkanıydı.  2013 yılında fişleme  belgesinde  ismi olan Oğuz  TEMİZHAN  görevden alınarak yine vekaleten Mesut  KÜÇÜKİBA  bu göreve getirilmiştir. Nabi Hoca döneminde ise bu göreve halen göreve devam eden ÖZKAN GÜNDAY getirilmiştir. YEĞİTEK'in sitesine  girerek teşkilat şemasına  göz  atarsanız  Eğitimde  Bilişim  Sistemleri  Grup başkanının Özkan GÜNDAY olduğunu göreceksiniz. 

2012 yılına ait Yeğitek teşkilat şeması Müsteşar Yusuf TEKİN dönemine ait gibi gösterilerek  basına fişleme  belgeleri  diye  servis  edilmiştir. 2012 yılında  ve  2013  yılının Nisan  ayına  kadar Müsteşar Yusuf TEKİN Bey , Geneçlik  Spor  Bakanlığında Bakan Yardımcısıdır . Bu  belgenin   düzenlendiği   tarihte  Bakan Nabi AVCI Bey , Milli  Eğitim komisyon başkanıdır.

  

ŞİMDİ   VERİLEN   BELGELER  ÜZERİNDE MÜSTEŞARLIK MAKAMINA  GÖZ  ATALIMFişleme  Belgesi  olarak Müsteşarlık makamının teşkilat şemasına dikkat edin. 

Topsakal çetesi ne diyor bunu tekrar hatırlayalım.

Müsteşar Yusuf TEKİN , son 3  ay  içerisinde emir vererek fişleme yaptırmıştır. 

Müsteşar Yusuf TEKİN Bey'in bulunduğu Müsteşarlık makamı teşkilat şeması , Emin ZARARSIZ Bey dönemine ait teşkilat şemasıdır. 

Müsteşar Yusuf TEKİN Bey döneminde Müsteşar  yardımcılığı  makamına Temmuz 2013   tarihinde  atanan Asım BALCI ismi  nerededir  ?

Bu fişleme son 3  ay  içerisinde yapılmış ve  belgeler  son Müsteşar Bey dönemine aitse Müsteşarlık makamı teşkilat şeması neden güncellenmemiş ve düzenlenmemiş

Yine Yusuf TEKİN Bey döneminde görevlendirilen müsteşar  yardımcısı  Yusuf BÜYÜK'ün ismi  nerededir  ?

Temmuz  ayının  başında 65 yaştan  emekli  olan Merdan TUFAN hala neden bu listede tutulur. 

Müsteşarlık makamında ki teşkilat şeması Emin ZARASIZ Bey dönemine aittir. 


MEB  MÜSTEŞARI YUSUF TEKİN ÜZERİNDE ISRARLA  ÇALIŞMA  YAPAN  ÖRGÜTÜN AMACININ NELER OLDUĞUNU DAHA ÖNCE DEFATEN YAZDIK.

Müsteşar Yusuf TEKİN göreve geldiği günün ilk  haftasından  itibaren gerek Bakanlık  merkez  teşkilatında gerekse dışardan , Müsteşar Bey'e ve Bakanlığa getirdiği ekibe operasyon yapılıyor. 

Bu operasyonun Bakanlık içerisinde  ayağını  yürüten ve  belge  sızdıran ekip fişleme  belgeleri  diye topsakal çetesine yanlış  bilgiler  vermiş. 

Fişleme  belgesi  diye sızdırılan ve diğer genel müdürlüklerde de grup başkanları üzerinde görev ve  kadro   konusunda  hatalar bulunuyor.  Haberi   çok  uzatmama adına diğer genel müdürlükleri bir başka  haberimize  bırakacağız. 

Milli  Eğitim  Bakanlığından bu  belgeleri  bilinçli olarak  düzenleyip  ve Müsteşar Yusuf TEKİN , bürokratları fişliyor diye basına yansıtanların iki amacı bulunuyor. 

1- Bakanlık  Merkez  Teşkilatında grup başkanları ve il müdürleri  düzeyinde  bir çalışma  yapılıyordu. Bu  ay  içerisinde  yeni  atamalar ve görevden almalar olacaktı. Bu  belgeleri  bilinçli olarak  düzenleyip  basına  servis  ederek bu atamaların ve görevden almaların önü kesilmek istendi.  Şimdi  Bakanlık bu listede  yayınlanan isimlerden bazılarına  kadro  verme , bazılarını görevden alma  konusunda tereddüte düşerse kaybeder.  Belgeleri  sızdıran ve oprasyonu içerden yürütenlerin  birinci  amacı budur. Bakan Bey kimseyi kırmama adına her ne kadar nazik davransada , bu oprasyonu yürüten kişiler Bakan Bey'in bu  haberlere karşı   psikolojisini  iyi tahlil etmiş bir ekiptir. Nabi Hoca , bu oprasyonları düzenleyenleri  amacına ulaştırmamalı ve gereken  değişimleri  en  kısa   zamanda yapmalıdır.

2- Hükümete  karşı  yürütülen  psikolojik   hareketin  çıkış noktası Milli  Eğitim Bakanlığı ve Yusuf TEKİN ismidir. Basında Milli  Eğitim  Bakanının ismi bilinçli olarak gölgelenerek ilk günden itibaren  hedefe  Müsteşar Bey  konulmuştur . Bakan ile Müsteşar arasında itilaf yaratmak ve çatlak oluşturmak için  uzun süredir toplum  mühendisliği  yapılmaktadır. Bakan Bey ve Müsteşar Bey bu tuzağa asla düşmemelidir.

İlerleyen günlerde sözde fişleme  belgesi  diye basına  servis  edilen ve kamuoyuna yutturulmaya  çalışılan   belgelerin  diğerlerinide irdeleyeceğiz ve yanlış  bilgileri burada deşifre edeceğiz. 

Sözün özü  ; Topsakal çetesine Yusuf TEKİN döneminde yapılan fişleme diye gönderilen teşkilat şeması Ömer DİNÇER Bey ve Emin ZARARSIZ Bey dönemine aittir. Bu haberde sözde fişleme belgelerinin Ömer DİNÇER ve Emin ZARARSIZ Bey döneminde yapıldığı noktasında asla bir ima yoktur. Milletin kasetlerinden medet uman , Numan KURTULMUŞ Bey kasedi diye porno filmi piyasaya süren , bir köşe yazarının kızının  resimlerini  paylaşan örgütün bu yolda savaşı  kazanmak için herşeyi yapabileceğini ve Ömer DİNÇER dönemine ait teşkilat şemasını , Yusuf TEKİN Bey düzenledi diye iftira atacağını gözler önüne serme adına bu haber yapılmıştır. 
Son Güncelleme: 20.12.2013 08:23
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
muhammet şahinkaya 2013-12-20 11:30:06

halkımızın tbmm de geçekleşen iradesinden sinsice pay isteyen müslüman görünümlü oluşumların bugünlerde ortaya attığı karalama kampanyalarına birim vermeyeceğiz.

Avatar
muhammet şahinkaya 2013-12-20 11:39:26

din adına oluşturdukları cemiyetlerin bekasını, ülkemizin geleceğinden üştün gören oluşumların karalama kampanyalarına aldanmayacağı. bakanlığımızı yaptığı yenileşmede desteklemeye devam edeceğiz.

Avatar
dadaşcan 2013-12-20 12:32:21

bu ülkede islami yeti ticarete menfaate mevki makama karanlık odaklara hazırlama cabası içinde olanları ap açık gözükür hale geldigi ap açık görüküyor bu hadiselerden sadece taraflar yıpratılıyor....

Avatar
dadaşcan 2013-12-20 12:35:38

bu karanlık odaklar menfaatçi makam mevki budalası sanal ortamda mevzilenmiş terörize guruplar meb ekseninde rol degiştirmişler bunlar hep meb de idi.menfaat mevki makammmmmmm

Avatar
state within a state 2013-12-20 20:29:55

devletin içinde bu yapılanma olduğu sürece şimdi bu müsteşar üzerinde oyun yapılyorsa daha sonra başkası b uböyle devam eder sonuç bu yapılanma temizlenmeli