banner374
11 Mayıs 2016 Çarşamba 18:48
Öğretmenler için 'bireysel eğitim planı' hazırlayan program
 Erbaa Rehberlik ve Araştırma Merkezi, özel eğitim gerektiren öğrencilerin bireysel farklılıkları ve eğitim ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturulan bireysel eğitim planlarının(BEP) hazırlanması aşamalarında yaşanan problemleri ve karşılaşılan güçlükleri azaltmak amacıyla bir program geliştirdi. Bu programla Türkiye'nin her yerinden öğretmenler ücretsiz bir şekilde ister web sitesi üzerinden isterlerse telefonlarına indirecekleri mobil uygulamayla kolay ve hızlı bir şekilde öğrencilerin bireysel eğitim planlarını hazırlayabileceklerdir
Çoğu okulumuzda BEP hazırlanmamakta ya da yüzeysel olarak ele alınmaktadır. BEP'lerin hazırlanması süreci zaman ve iş gücü gerektirmekte bu durum özellikle özel eğitim okul ve sınıflarında eğitim ve öğretimi etkilemektedir.

Hazırladığımız yazılım BEP hazırlama konusunda öğretmenlerin yaşadıkları sorunları ve kaynaklara ulaşabilme problemlerini ortadan kaldıracak, hazırlanan BEP'lere bir standardizasyon getirecektir.
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
BARIŞ 8 ay önce

ben bir mobil uygulama bulamadım erbaa ram ın sayfasındada bir şey yok

Misafir Avatar
İBRAHİM 7 ay önce @BARIŞ

hocam mobi̇l uygulama androi̇d telefonlar i̇çi̇n google play storede. ayrica erbaa ram web si̇tesi̇nden bep planlari bölümünden bep plan oluştur li̇nki̇ne tiklayarak da planinizi hazirlayabi̇li̇rsi̇ni̇z.

Beğenmedim! (0)