banner374
09 Eylül 2015 Çarşamba 11:57
Öğretmenlere Bayram Müjdesi
 Eğitim tazminatı olarak 2014-2015 yılı için 850 Türk Lirası Almıştı. Eğitime hazırlık ödeneği 2015-2016 için 950 TL olacak. Bu para Eylül ayının son haftasından itibaren banka hesaplarına yatar.Bu yardım 1. dönem başında %100, 1. dönem ortasında %75, 2. dönem başında ise %50 olarak ödenir. Yani Şubat ayında atanan ve 2. dönemde göreve başlayacak öğretmen arkadaşlarımız kırtasiye yardımını %50 olarak alacaklardır. MEB okulların açılış tarihinin ertelenmesi ile beraber yapmış olduğu basın açıklamasına konu ile ilgili olarak açıklık getirdi. İşte O Açıklama: ....... 5. Öğretmenlerimizin her eğitim öğretim döneminin başlangıcında aldığı eğitim öğretime hazırlık ödeneğine ilişkin takvimde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Söz konusu ödenek bayram öncesi öğretmenlerimize ödenecektir. 

banner182
Son Güncelleme: 09.09.2015 12:03
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Misafir 1 yıl önce

Değişiklik yoksa bunun neresi müjde

Avatar
Mahoo 1 yıl önce

her sene verilen bişey. Bu haberler yuzunden öğretmenleri Çok zengin sanıyorlar neresi müjde bunun

Avatar
uzman öğretmen 1 yıl önce

hersen bu yaygara yapılır ama bir şey yok,hersene zam var denir ama yine birşey yok abartı abartı abartı inanmayın arkadaşlar.maaş elinize gecinceye kadar bir şeye inanmayın

Avatar
mamoste 1 yıl önce

yeni atanacaklarda bayramdan önce alacak mı

Avatar
öğretmen 1 yıl önce

lütfen arkadaşlar elimizdekiyle yetinmeyi bilelim acaba bizler yeterince iyi öğretmenler miyiz hep aldığımızı sorguluyoruz asıl verdiğimizi sorgulamalıyız diye düşünüyorum. bu beni̇m naçi̇zane fi̇kri̇m derdi̇m ki̇mseyi̇ yargilamak deği̇l.