banner374
28 Aralık 2013 Cumartesi 11:11
Öğretmenlere İTEC eğitimi verildi

 TÜBİTAK tarafından desteklenen "Sınıflarda Yenilikçi Teknolojik" (İTEC) projesi ile ilgili öğretmenlere eğitim verildi.

İlkadım Kaymakamlığı konferans salonunda düzenlenen eğitime İlkadım ilçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, Şube Müdürü İrfan Yüksel, Proje Formatör Öğretmenleri Leman Özay, Evşen Eymen Paker ve İlkadım ilçesine bağlı çeşitli kademelerde görev yapan 40 gönüllü öğretmenler katıldı.

Eğitim toplantısının açılış konuşması yapan İlkadım Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, "Eğitimdeki değişimlerin hızına okullarımızın ve öğretmenlerimizin de ayak uydurması gerekmektedir. Geleceğin sınıflarında öğretmenler tarafından ihtiyaç duyulan pedagojik bilgi ve becerilerin öğretmenlerimize kazandırılması gerekmektedir. Sınıflarımızdaki teknolojik donanımları kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, her kademeden gönüllü öğretmenlerimizin katıldığı bu bilgilendirme de görev alan eğitimcilere ve katılımcılara teşekkür ediyorum" dedi.

1 gün süren eğitimde Proje Formatör Öğretmeni Evşen Eymen Paker, proje sunumunu gerçekleştirdi. Eğitimlerde öğretmenlerle etkileşimli, interaktif eğitim modeli uygulamaları anlatıldı.
banner182
Son Güncelleme: 28.12.2013 11:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol