banner374
19 Mayıs 2015 Salı 09:25
Öğretmenlere miting talimatı!
 Tekirdağ'da valilik emri ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın mitingine öğretmenlerin katılmasının istenmesinin ardından benzer bir olay da Çorum’da yaşandı.
Çorum Alaca İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun’un imzası ile okul müdürlüklerine gönderilen yazıda, “Cumhuriyet Meydanı’nda Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ’ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan toplu açılış törenine tüm okul müdürlerimizin ve dersi olmayan öğretmenlerimizin katılımının sağlanmasının rica ederim” denildi.

Eğitim-Sen Çorum Şubesi konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“15 Mayıs Cuma günü Adalet eski Bakanı AKP Milletvekili Bekir Bozdağ, toplu açılış töreni için Alaca ilçesine geldi. Alaca İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun da toplu açılış töreni öncesinde imzası ile okul müdürlerine duyuru yazısı çıkardı. 14.05.2015 tarihli yazıda bütün idareci ve öğretmenlere imza karşılığı duyurulmasını istendi. Yazıda, ‘Cumhuriyet Meydanı’nda Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ’ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan toplu açılış törenine tüm okul müdürlerimizin ve dersi olmayan öğretmenlerimizin katılımının sağlanmasının rica ederim’ denildi.
banner182
Son Güncelleme: 19.05.2015 09:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
mustafa 2 yıl önce

bu ilçe milli eğitim müdür daha öncede çok kitap okuyan kız öğrencilere eşarp, erkek öğrencilere top vermesiyle ilgili haber olmuştur. il müdürlüğü için eşarp hediyesi işe yaramadı demekki. ayrıca sosyal medya hesabına bakarsanız görevden alınmayacağını anlarsınız. bakanlıkta daire başkanıyla verilmiş pozları bunu açıklar galiba.

Avatar
aysel turaner 2 yıl önce

bu kadar da olmaz siyasilere yaranmak için eğitimi feda ettiniz. bir chp li müdür chp mitingine götürseydi yer yerinden oynardı. tarafsızlık varsa zerre kadar alınsın görevinden.

Avatar
3600 2 yıl önce

3600 versin katılalım