banner374
14 Haziran 2014 Cumartesi 14:00
Okul müdürüne soruşturma
 Bıçakçı Mahallesi’ndeki Çameli Çok Programlı Lisesi Pansiyonu bahçesinde geçen çarşamba akşamı eğitim yılının sona ermesiyle nedeniyle eğlence düzenlendi. Eğitim-İş Sendikası Temsilcisi Ahmet Erdoğan, öğrenciler, öğretmenler ve veliler müzik eşliğinde eğlenirken, iddiaya göre, okul müdürü H.E. otomobilinde bulunan pompalı tüfeği çıkartıp, herkesin gözü önünde havaya ateş etti. Eğlenceye katılanlardan bazıları şoke olurken, öğrencilerden bazılarının korkup, eğlenceden ayrıldıkları ileri sürüldü. Müdür H.E.’nin ertesi gün, geceye katılan öğrenci ve öğretmenlerin cep telefonlarında olay esnasında çekilmiş görüntü olup, olmadığını kontrol ettiği öne sürüldü.
Pompalı tüfek değil konfeti iddiası
Hakkındaki iddiaları kabul etmeyen okul müdürü H.E., olayın savcılığa intikal ettiğini belirtip, "Konfeti patlattım. Silah atmam söz konusu bile değil. Elimdeki konfetiyi pompalı tüfek sanmışlar" dedi.

Eğitim-İş Çameli İlçe Temsilcisi Ahmet Erdoğan ise, müdür H.E. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını belirtip, "Bu yönde birçok öğrenci ve veliden şikayet geldi. Biz de gerekli araştırma ve işlemin yapılması için suç duyurusunda bulunduk. Müdürün öğrencilerin ve öğretmenlerin cep telefonlarını görüntü olup olmadığını kontrol ettiğini de öğrendik. Müdürün pompalı tüfekle ateş ettiği konusunda 10 kişi bana şikayette bulundu" dedi.
banner182
Son Güncelleme: 14.06.2014 14:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
bırakın bu işleriiii 2 yıl önce

hayatta daha önemli konular var mesela öğretmene ek ders 15 tl müjdesi, 3600 ek gösterge,nöbet ücreti vergi dilimi,müzeleri ücretsiz gezmek icin bir çaba, sayın tes artık kıpırda lütfen.

Avatar
adalet söz sahibi olacaksa 2 yıl önce

memlekette soruşturma açılıp ceza verilmesi gereken binlerce müdür ve müdür yardımcısı var fakat üç maymun hakimiyetliği devam ettiği sürece bu yoz ve kof sistem devam edecektir.

Avatar
kameralı telefon yasak olsun 2 yıl önce

i̇yi alıştırdınız bu öğrencileri sıbıfta sağı solu sürekli video fotoğraf kaydına alıp duruyolar öğrenci reğil dedektif sanki