banner374
01 Mayıs 2012 Salı 21:23
OY DER Ömer Dinçerden Döner İstiyoruz
  eeee biz ne yapalım. Okul Yöneticileri Dayanışma Derneği “Oy-Der” olarak bizde talepte bulunmaya karar verdik. Ne istesek ve kimden istesek?

Sağlık Bakanından döner istesek bize derki: ”Değerli müdürlerim, kıymetli hocalarım kurumlarımız farklı, size döner vermemiz mümkün değil.” Ama Ömer DİNÇER bizim bakanımız. Bize bakan, yani öğretmenlere bakıyor. Nasıl bakıyor? Niye böyle bakıyor?  Kimsede niye öyle bakıyorsun diyemiyor. 01 Mayıs’ta Ankara’dayız sayın bakınım.  Kızmazsan biz de “Döner” istiyoruz. 

İster başhekimin aldığı kadar, ister doktorun aldığı kadar, isterse hastane müdürünün aldığı kadar. İllaki döner istiyoruz. Hiç olmazsa her öğle yemeğinde mütevazi bir lokantada tereyağlı soslu, yaprak usulü, yada İskender ve mümkünse duble olsun siparişi siz verin sizden olsun. Yeter ki döner olsun. Bıçağına iyi sahip çıkın o sizde kalsın. Maazallah bir çocuğun eline geçer.

 Ağanın eli tutulmazmış gönlünüzden ekmek arası kopsa da canınız sağ olsun. İlla ki döner olsun demiyoruz. Her şey para demek de değil. Siz bizi itibarsızlaştırıyorsunuz. Bakın görün mevzuatların elimizi ayağımızı nasıl bağladığını. Buna rağmen nasıl çalıştığımızı.  Birazcık bizi tanıyın “değer” olsun.

Okul Yöneticileri Dayanışma Derneği

OY-DER
banner182
Son Güncelleme: 01.05.2012 21:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol