banner374
27 Kasım 2012 Salı 17:48
Özel ders almak ve  özel ders vermek isteyenler
Türkiye'de internetin kullanımı arttıkça daha fazla kişi ihtiyaçlarını internette arayarak gidermeye çalışmaktadır. Özel ders arayan öğrenciler ve öğrenci velileri de kendi şehirlerinde özel ders almak için Google'a "matematik özel ders", "ingilizce özel ders" gibi anahtar kelimeler yazarak doğru özel öğretmeni bulmaya çalışıyorlar. Ders.net.tr sitesi de özel ders almak isteyenlerle özel ders vermek isteyenleri buluşturacak bir platform olma yolunda ilerliyor.
 
ÖZEL DERS İLANLARI GOOGLE'DA  

Özel Ders İlanlanı Vermek 
İçin TIKLAYINIZ

Ücretli üyelik gelir modeli ile çalışan Ders.net.tr sitesine özel ders ilanı ekleyen öğretmen ve öğrencilerin ilanları ayrıca Google'da yayınlanıyor. İlanların Google reklamları ilgili arama sonuçlarında çıkıyor ve sadece öğretmenin ders verdiği şehirde yayınlanıyor. Böylece çok daha geniş bir kitle tarafından incelenen ilanlar vasıtasıyla öğretmenler özel ders verebilecekleri öğrencilere kavuşuyorlar.

Özel Ders  İlanı Almak  İçin  TIKLAYINIZ
banner182
Son Güncelleme: 27.11.2012 17:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
abamer 3 yıl önce

sadece istanbul iline özel bir özel ders sitesi var.bu sitede kalabalıklar arasında ilanınızın kaybolması diye bir durum yok.sizde ücretsiz bu ilan sitesinde özel ders ilanınızı yayınlayabilirsiniz.adresi http://www.istanbul-ozel-ders.com