banner374
13 Haziran 2015 Cumartesi 00:18
Seminerler Aynı İlin Farklı İlçesinde Yapılabilecek (Resmi Yazı)
Mebpersonel.com olarak duyurduğumuz seminerlerin aynı ilin farklı ilçesinde alınabileceği durumu; ilden ile farklı uygulamalar göstermiş ve bazı öğretmenlerimizin dilekçeleri kabul edilmemiştir. Bunun üzerine Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerinin İl Milli Eğitim Müdürlüklerini arayarak öğretmenlerin seminerini istenilen ilçede yapılabileceğine dair sözlü talimat verdikleri anlaşılmıştır.
Bu nedenle; 2015 Haziran dönemi Mesleki Eğitim Çalışmalarını Öğretmenlerin istemeleri halinde istedikleri ilçelerde yapabileceklerdir.Başka bir ilçede Mesleki Eğitim Çalışmasını yapacak olan Öğretmenler dilekçelerini Okul Müdürlüklerine teslim ederek çalışma yapacakları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne müracaat edeceklerdir.

Kastamonu İl Milli Eğitim Tarafından Yapılan Resmi Açıklama:

Öğretmenlerimiz 2014-2015 Öğretim yılı Haziran dönemi Mesleki Çalışmalarını İl merkezinde belirlenen okullarda veya İl içinde istedikleri ilçelerde yapabileceklerdir. Bu kapsamdaki öğretmenlerimiz görev yaptıkları okul müdürlüklerinden alacakları yazı ile Mesleki Çalışma yapmak istedikleri İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerine başvuru yapacaklardır.
Gerekli evrak ve açıklamalar Müdürlüğümüz internet sitesinde mevcuttur.

Balıkesir İl Milli Eğitim Tarafından Yapılan Açıklama:


MEBPERSONEL.COM

banner182
Son Güncelleme: 13.06.2015 01:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Dilek 1 yıl önce

Ankarada yapamıyoruz. ....

Avatar
MERSİN 1 yıl önce

mersinde yapmıyor malesef balıkesir mem i tebrik ediyorum :(