banner374
09 Ekim 2015 Cuma 11:30
Tokat’ta Öğretmen Olmak
 İlk olarak 15.30 da başlayan etkinlik kapsamında Stajyer öğretmenlerimize sırasıyla İnsan Kaynakları Şube Müdürümüz Menderes KAYA aday öğretmenlik hakkında, Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz Murat AĞAR bu yıl yürütülecek yerel, ulusal ve uluslararası projeler hakkında, Maarif Müfettişleri Başkanımız Halis NURAL öğretmenlik mesleği, Maarif Müfettişleri görevleri ve müfettişlerimizden alabilecekleri yardımlar hakkında bilgi vermişlerdir. Son olarak kürsüye gelen  İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Tokat’ta öğretmen olmanın ayrıcalıkları, genel olarak öğretmenlik mesleği, öğretmenlerimize verecekleri destekler ve beklentiler kapsamında konuşmasını samimi bir ortamda gerçekleştirmiştir.

Etkinliğin ikinci bölümünde tüm İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri İl Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında konferans salonu sahnesinde yerini alıp öncelikle kendilerini tanıtmışlar sonrasında öğretmenlerimizin beklenti ve sorunları karşılıklı soru cevap şeklinde dinlenerek gerekli tedbirlerin alınması için istişarelerde bulunulmuştur.

Saat 18.00 de İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün tüm yöneticileri ve öğretmenlerimiz Tokat Öğretmenevi´nde öğretmenlerimiz onuruna verilen akşam yemeğine geçmişlerdir. Yemeğe katılan Valimiz Cevdet CAN ve Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU öğretmenlerimize hitap ederek onlara her alanda ve her zaman destek olacaklarını belirtmişlerdir. Üçüncü bölümde ise öğretmenlerimiz onuruna verilen yemekten sonra birlikte eğitim filmi izlenerek program sona ermiştir.

 

ö

ööööööööö

banner182
Son Güncelleme: 09.10.2015 11:31
Anahtar Kelimeler:
tokat ta öğretmen olmak
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
şubat ataması 1 yıl önce

isteeeeeeeeeeriiiiiiiizzz