banner374
06 Mart 2016 Pazar 01:07
Ücretli öğretmen kendi imkanlarıyla okul kütüphanesi oluşturdu
Sosyal medya üzeri arkadaşlarıyla irtibata gecen ücretli öğretmen Sami Özçelik, okulunda kütüphane olmadığını belirterek bu konuda arkadaşlarından yardım talep etti. Yardım talebi üzerine harekete gecen arkadaşları yaklaşık 800 kitap gönderdi. Okuluna gelen kitaplarla ve kendi imkanlarıyla bir kütüphane oluşturan Koçali köyünde ek ders karşılığı öğretmenlik yapan Sami Özçelik, çok mutlu olduğunu ifade etti.

2 derslik ve 40 öğrencisi olan Koçali köyünde ek ders karşılığı öğretmenlik yapan Sami Özçelik, "Okullarında bir kütüphane oluşturarak bu öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlığı sağlamaya çalıştığını ifade etti.

Çocukları sevindirdiği için çok mutlu olduğunu belirten Özçelik, "Köyümüzde okuyan öğrencilerimiz bizim için çok değerli. Kitapların en iyi dost olduğunu bizleri her türlü bilgiyi verdiğini bilmelerini istedik. Kitapsız bir hayat düşünülemez. okulumuza yeni bir kütüphane oluşturmamıza vesile olan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Koçali köy okulu öğrencileri ise "Yeni kütüphanemiz sayesinde birçok bilgiye ulaşabiliyoruz. Bu kütüphanenin oluşmasına vesile olan herkese çok teşekkür ediyoruz" dediler.
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
7 yıl 10 ay önce

bir de kadro verseler de insan gibi muamele görsek ...