banner438

Vali, 17 Müdür Hakkında Soruşturma Başlattı

Vali, Toplantılara Katılmayan 17 Müdür Hakkında Soruşturma Başlattı.

Meb Personeli 08.10.2019, 19:28
Vali, 17 Müdür Hakkında Soruşturma Başlattı

KIRIKKALE Valisi Yunus Sezer "17 okul müdürümüz, Valiliğimiz başkanlığında gerçekleştirilen toplantılara hiç katılmamış. Bu idarecileri tespit ettik, bunlar hakkında soruşturma başlattık" dedi.

Kırıkkale Öğretmen Evi'nde Vali Yunus Sezer başkanlığında düzenlenen toplantıda eğitim masaya yatırıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi ve şube müdürleri katıldı. Yusuf Tüfekçi, il genelinde 246 okulun bulunduğunu, öğrenci sayısının ise 53 bin 629 olduğunu söyledi ve kentteki eğitim durumu ile ilgili bilgiler verdi.

Vali Sezer ise, toplantıda bazı okul idarecilerini eleştirerek, "3-4 ilçemizde 4 yıllık bölüm kazanan öğrencimiz yok, bundan idarecilerin utanması lazım. 17 okul müdürümüz Valiliğimiz başkanlığında gerçekleştirilen toplantılara hiç katılmamış. Bu idarecileri tespit ettik, bunlar hakkında soruşturma başlattık. Bizim sokaklara bırakacak evladımız yok" dedi.

Yorumlar (3)
Salih 5 ay önce
Hem adamları mülakatla atayın hem de soruşturma açın.bunlar eğitimin aşhil tendonu!
cafer 5 ay önce
adamlar belkide okullarındaki sorunlarla boğuşmaktan zaman ayıramamışlardır hemen kimse önyargı beslemesin. önemli olan önce kurum ve kurumdaki çocukların ihtiyaçları emirler yazılı olarak sonrada gönderilebilir.
müdür45 5 ay önce
vali bey'i kutluyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@