banner374
21 Ocak 2013 Pazartesi 00:00
Yorum Yazan Üyelerimize Çok Önemli Uyarı
 Mebpersonel.com olarak  Ziyaretçi profilimizin öğretmen ve devlet memuru olması dolayısıyla bu elit tabakanın hakaret, küfür ve bel altı yorum yazacağına ihtimal dahi vermek  istemediğimizden yorumlarınızı editör onayı olmadan yayınlıyorduk .

Fakat  
Sitemizde yer alan Milli Eğitim Bakanlığı  Öğremten atamaları, özür grubu sendikalar ile ilgili haberler ve  konusunda çok sık yorum yazan ziyaretçilerimiz bazen kantarın topuzunu kaçırmakta ve eleştiri ile hakaret ve küfrü karıştırmaktadır.
 
D
eğerli ziyaretçilerimiz sitemizde dahil , kurumları ve bu kurumları temsil eden kişileri demokratik özgürlük çerçevesinde tabiiki eleştirebilirsiniz. Ancak eleştiri ile küfrü ve hakareti ayırt edemeyen ve bir anlık sinirine mahkum olan değerli ziyaretçilerimizin yorum yazarken devlet memuru ve herşeyden önemlisi öğretmen olduklarını unutmaması gerekir. Yorum yazdığı kişilerin yerlerine kendilerini koyarak , bu kişilerin ailelerinin , tanıdıklarının ve sevenlerin de binlerce kişinin girip okuduğu bu yorumları okuduğunu düşünmesi gerekmektedir. 

Değerli ziyaretçilerimiz ; Kişi ve kurumları eleştirirken lütfen eğitimci veya memur olduğunuzu unutmayın. Hatta ıp değiştirme yolu ile yorum yaparak bu işten kurtulacağını düşünen bir kısım ziyaretçilerimiz yazmış oldukları bu yorumlarda ıp değiştirdiklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar. İnternet üzerinde hiçbir bilgi kaybolmuyor.
 
Sizlerden ricamız lütfen eleştiri ile küfrü ve hakareti karıştırmayalım.  

Eleştiriye evet, Hakarete Hayır! Hoşgörü=empati 

Mebpersonel.com  sitemizde bundan sonra  YAPILAN yorumlar editör onayında sonra yayınlacaktır.

www.mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 21.01.2013 00:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
aslı 1 yıl önce

meb çok haksızlık yaptı öğretmen çocuklarının aldığı puanı aldık ama biz diğer çocukların puanı 400 onlar nasılsa öğretmen çocuğu onların puanı 400 olsaydı tek kelimeyle torpi̇l

Avatar
aslı 1 yıl önce

meb çok haksızlık yaptı öğretmen çocuklarının aldığı puanı aldık ama biz diğer çocukların puanı 400 onlar nasılsa öğretmen çocuğu onların puanı 400 olsaydı tek kelimeyle torpi̇l hepi̇mi̇zi̇n puani 300 olabi̇li̇rdi̇