banner374
06 Ekim 2013 Pazar 11:04
Yusuf Tekin'den ÖNEMLİ Açıklamalar
İşte Müsteşar Tekin'in açıklamaları: Yusuf Tekin?@Yusuf__Tekin Değerli arkadaşlar herkese günaydınlar. MEBPersonelinin Görevde Yükselme ve UnvanDeğişikliği ile Yer Değiştirme Yönetmeliğini dün MEBBİS** Yusuf Tekin?@Yusuf__Tekin **üzerinden paylaşmıştık. Şimdiden binin üzerinde öneri geldi. Şu an üzerinde çalışıyoruz. En kısazamanda yayınlayacağız. Öneri ve *** Yusuf Tekin?@Yusuf__Tekin *** eleştirileri tek tek okuyoruz. Katkı sağlayan herkese teşekkürler. Mesela önerilerinin okunmadığını düşünen Bursadan İbrahim Kaya** Yusuf Tekin?@Yusuf__Tekin *** Adıyamandan Necmettin Beyaz, Oğuz Gökmen, Trabzondan Halil İbrahim İbrahimbaş, Musa Baş, Yahyalıdan M. Nuri Ataseven vd Yusuf Tekin?@Yusuf__Tekin ** Herkese teşekkür, inanın her bir öneriyi burada ekiple birlikte tek tek okuyup dikkate alıyoruz. Herkese selamlar.....
banner182
Son Güncelleme: 06.10.2013 11:05
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
eğitim şart 3 yıl önce

düşünülecek bir şey yok kasım'da veya şubatta her branşa 500 er ek atama istiyoruz. en iyi çözüm yolu bu. bunun tartışılması bile anlamsız

Avatar
recepppp 3 yıl önce

2013 alan değişikliği ne zaman bunu neden açıklamıyorlarrrrrr...

Avatar
Gözlemci 3 yıl önce

sayın tekin şubat'ta il içi özür ataması istiyoruz. yorulduk artık hergün git gel 200 km yol yapmaktan. ayda 300 tl yol parası vermekten.

Avatar
alan değişikliği 3 yıl önce

2013 alan değişikliği ne zaman acaba...

Avatar
bilişim tekno 3 yıl önce

bakanlığa yazı göndereceğim. dev bir proje var aklımda. kabul edilirse bütçeyi iki üç katına kısa sürede çıkarabiliriz ve diğer öğretmenlerin de kısa sürede atanmalarına imkan sağlarız.

bir tane mağdur öğretmen bırakmayacağım alahın izniyle

Avatar
Müzik 3 yıl önce

şubat atamasını yapın önce

Avatar
keremcan 3 yıl önce

şubatta il dışı özür durumu istiyoruz

Avatar
eş özrü... 3 yıl önce

2012de eğitim özründen yararlanacaktım yapmadınız 2013te yapmayacağız dediniz bizzat sizin konuşmanızı dinledim televizyonda bir baktım atama olmuş haberim bile olmadı. şimdi şubatta eş özründen hiç bahsedilmiyor her yıl yaptınız ağustosta nasılsa herkesi eşinin yanına gönderdik artık gerek kalmadı diye düşünürsünüz diye korkuyorum il içi eş özrü konuşuluyor sanki iller arası tüm eşler kavuşmuş gibi. ilk atama ve eş özrü şubatta mutlaka yapılmalıdır...!