banner374
25 Kasım 2012 Pazar 11:44
Ziraat Bankası Sınav Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih
 Geçen hafta müfettiş yardımcılığı ve iç kontrolör sınavları bugün ise uzman yardımcılığı,banko asistanı ve servis görevlisi sınavları yapıldı.Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?


17 Kasım da müfettiş yardımcılığı ve iç kontrolör sınavları,24 Kasım da ise banko asistanı,servis görevlisi,uzman yardımcılığı sınavları yapıldı. Mebpersonel.com olarak şimdi ise merak edilen sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı sorusuna cevap olmak istedik.

Sınav sonuçları hem Anadolu Üniversitesi’nin http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ internet adresi üzerinden hem de ziraat bankasının sitesinden yazılı bir liste halinde ilan edilecektir.

Yazılı sınavda başarılı olup mülakat hakkı kazanmak için 100 puan üzerinden en az 60 puan almak gerekiyor.Mülakata ise her ilin ihtiyacının 3 katı kadar aday çağırılacaktır.

Sınav hakkında itiraz etmek isteyenler www.ziraatbank.com.tr adresinden itirazlarını yapabilirler.
Sonuçların,açıklanmasının ardından mülakat hakkı kazanan adaylara www.ziraatbank.com.tr adresinden mülakat tarihi ve mülakat yeri bildirilecektir.

Sonuçların 1 ay içinde açıklanmasını bekliyoruz.Açıklanır açıklanmaz sonuçları sitemizde bulabileceksiniz.Haberlerimizi takip edin.
banner182
Son Güncelleme: 25.11.2012 11:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol