banner374
24 Kasım 2014 Pazartesi 20:39
2014 24 Kasım'ında Nabi Avcı Farkı
 Bu yıl Öğretmenler Gününe özel olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tüm haber spikerlerine Öğretmenler Günü rozeti gönderildi. Spikerler sunumlarını bu rozetlerle gerçekleştirdi.


Son zamanlarda pek çok konuda başarılı kamu spotları hazırlandı. Bu yıl yaşanan farklılıklardan biri de Öğretmenler Gününe özel bir kamu spotunun gün boyunca yayında olmasıydı.

Bir başka sevindirici haber ise öğretmenler gününde atama bekleyen öğretmenlereydi. Müjdeyi bizzat Başbakan Ahmet Davutoğlu verdi. Atama bekleyen öğretmenler için 15.000 kadro ayarlanacağı ve bu kadrolara Ocak ayında atama yapılacağı söylendi.


Bu yıl öğretmenler gününe özel Cumhurbaşkanı tarafından öğretmenlere bir resepsiyon verildi. Ayrıca bu resepsiyon, Atatürk Orman Çiftliği alanında inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki ilk resepsiyon olma özelliği taşıyor.


24 Kasım 2014 Öğretmenler günü dolayısıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bütün İl Milli Eğitim Müdürleri aranarak öğretmenler günleri kutlandı. Bu vesileyle Türkiye'nin neresinde görev yapıyor olursa olsun bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlanmış oldu.

24 Kasım Öğretmenler gününde Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'de unutulmadı. Başkanlığını Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın yaptığı 81 ilden gelen büyük bir öğretmen grubuyla Anıtkabir ziyaret edildi.


MEBPERSONEL.COM/ÖZEL HABER
banner182
Son Güncelleme: 24.11.2014 21:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
cografya 2 yıl önce

keşke coğrafyadan 1000 kişi alsalardı ne güzel olurdu