banner374
08 Ekim 2014 Çarşamba 08:27
Bu Nasıl Bir Öğretmen!
 Bu Nasıl Bir Öğretmen! DİLEK YAMAN
İlkokul 2'nci sınıf öğrencisini darp edip burnunu kanattığı ve veli toplantısında "Çocuklarınızı dövüyorum. İstediğiniz yere şikayet edin. Dövmeye de devam edeceğim" ifadelerini kullandığı belirtilen İstanbul Eyüp'teki Halit Derviş İbrahim İlköğretim Okulu'nda görevli öğretmen Gülşen S. hakkında savcılık soruşturma başlattı.

Öğrencileri tehdit ettiği, kafalarını birbirlerine vurarak darp ettiği iddia edilen öğretmenin öğrenci Elif Ş.'nin başını masaya vurarak burnunu kanattığı iddiası bardağı taşıran son damla oldu.

Eyüp Kaymakamlığı, müfettişlerin soruşturma teklifini yerinde gördü. Gülşen S. ise itirazla dilekçesinde kendisini "Defterini kontrol ettiğim sırada kolum burnuna çarptı" diyerek savundu.
banner182
Son Güncelleme: 08.10.2014 08:28
Anahtar Kelimeler:
bu öğretmen
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
yazıklar olsun 2 yıl önce

bizler yıllarca atanıp öğrencilerimize kavuşmak için beklerken bu ne vicdansızlıktır kendi çoğu yok sanırım varsa onlara böyle davranıyor heralde

Avatar
YAZIKLAR OLSUN 2 yıl önce

bizler yıllarca atanıp öğrencilerimize kavuşmak için beklerken bu ne vicdansızlıktır kendi çoğu yok sanırım varsa onlara böyle davranıyor heralde, di̇ye yazan arkadaşa katiliyorum, ama bu haberde abarti olduğunu düşünüğyorum, ataninca anlarsiniz