banner374
19 Kasım 2014 Çarşamba 20:22
CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA İLK RESEPSİYON ÖĞRETMENLERE VERİLECEK
Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı, ilk resepsiyonda, öğretmenleri ağırlayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilden gelen 204 öğretmen için 24 Kasım'da, Öğretmenler Günü dolayısıyla resepsiyon verecek.


ÖĞRETMENLER TARAFINDAN OLUŞAN KORO KONSER VERECEK

Resepsiyonda, Mardin Diller ve Dinler Korosu üyesi olan ve tamamı öğretmenlerden oluşan koro tarafından halk türküleri, şarkılar ve ilahilerden oluşan konser verilmesi öngörülüyor.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle verilecek resepsiyon ile ilk defa kapılarını davetlilere açacaktı. Ancak Ermenek'te yaşanan maden faciası nedeniyle bu resepsiyon, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından iptal edilmişti.
banner182
Son Güncelleme: 19.11.2014 20:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
şems ve kamer 2 yıl önce

öğretmenlere de ek zam verilsin.hakim e ,savcıya,akademisyene,polise var ek zam öğretmene de verilsin.doğu ve g doğu için daha fazla verilsin..

Avatar
tercümesi 2 yıl önce

size azıcık zam verdik, kredi kartı ile, krediler ile, borçlarla yaşamanızı sağladık. dişinizden tırnağınızdan artırıp saraylar yaptırdık. canınız kalmasın gelip içini de görün...

Avatar
resim 2 yıl önce

öğretmenler müjde bekler...

Avatar
seçim 2 yıl önce

her ilden gidecek öğretmenler için mülakat yapılacak mı? komisyona milletvekili referansı gidecek mi? eğitimbirsen fişleme listesi gönderecek mi?

Avatar
ayşe @şems ve kamer 2 yıl önce

öğretmene ek zam verilirse öğretmen kafası rahat çalışır,düşünen öğrenciler yetiştirir,sonra o öğrenciler başarılı olur. en istemedikleri durum oluşur !!