banner374
16 Aralık 2014 Salı 19:21
Dilek öğretmene başarı belgesi
Vali Şahin, Livaneli'ye başarı belgesini, Samsun Olgunlaşma Enstitüsü çok amaçlı salonunda 4 ilçeden 250 okul müdürünün katıldığı toplantıda verdi.
      
Livaneli'nin Samsun'un Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulunda yaptığı projelerini anlatan sunumla başlayan program, ödül töreniyle devam etti. Livaneli'yi tebrik eden Şahin, başarı belgesi verdiği Livaneli'ye başarı diledi.
      
Şahin, eğitim konusunda çok çalışılması gerektiğini belirterek, eğitim konusunda mutlak suretle seferberlik ruhuyla hareket edilmesi gerektiğini anlattı.
      
Livaneli ise bir köy okulu öğretmenliğinden küresel öğretmenliğe giden yolda kendisini destekleyen ve yalnız bırakmayan amirlerine, meslektaşlarına, velilerine ve öğrencilerine teşekkür etti.
      
Livaneli, dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına giren ilk Türk öğretmen olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
      
Başarının tesadüf olmadığını, bunun için çok çalıştığını, mesleğini severek yaptığını anlatan Livaneli, "12 yıllık öğretmenim, yılların vermiş olduğu deneyimle mesleğime olan özverim ve öğrencilerime sevgimle harmanlanan bir ödül aslında bu benim için. Günün birinde fark edilebileceğimi düşünüyordum" diye konuştu.
      
Bir gazetecinin, "başarısını neye borçlu olduğu" yönündeki sorusuna Livaneli, "Dünya çapındaki başarı imkansız değil. Hiçbir öğretmen için imkansız değil. Çünkü hangi meslekte olursa olsun işinizi sevdiğiniz zaman daha üretken, daha yaratıcı oluyorsunuz, daha farklı projeler geliştirmeye başlıyorsunuz ve sonrasında ödül kendiliğinden geliyor zaten" dedi.
banner182
Son Güncelleme: 16.12.2014 19:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
sınıf öğretmeni 2 yıl önce

sınıf öğretmeni candır caaaaann.!!

Avatar
ÖĞRETMEN 2 yıl önce

başarilarinin devamini diliyorum. ayrica teşekkür ediyorum. tüm öğretmenler bizim gurur kaynağimizdir.

Avatar
okan 2 yıl önce

dilek öğretmeni gönülden tebrik ederim ancak doğu ve güneydoğuda daha zor şartlar altında mucizeler yaratan en az 10000 sınıf öğretmeni var. biraz oralara da göz atmak lazım