banner374
15 Ocak 2015 Perşembe 21:53
OKUL MÜDÜRÜ BIÇAKLANDI!
İstiklal İlköğretim Okul Müdürü Orhan Seyfettin Çelik, okul çevresinde gezen iki genci uyararak uzaklaştırmak istedi. Bu esnada gençlerden 17 yaşındaki Y.Ö., Çelik'i bıçakladı. Yaralanan müdür, olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansı ile Nevşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviysine başlandı. Şüpheli Yasin Ö. ise polis tarafından gözaltına alındı.
Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Turgay Çetin, "Eğitimde ve sağlıkta onlarca personel şiddete ve zulme uğramaktadır. Bugün, İstiklal Ortaokulu'nda müdürümüz bir vatandaş tarafından bıçaklanmıştır. Müdürümüze destek oluyoruz. Tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz. Bizler sağlık hizmeti verirken, eğitime katkı sağlarken vatandaşlarımızın yararı için çabalıyoruz. Müdürümüze yapılan saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz" dedi.
banner182
Son Güncelleme: 15.01.2015 21:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Öğretmen 2 yıl önce

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil!...Hayal bile değildi gerçek oldu! Türkiye'de artık eğitim-öğretim yapmak nerede ise imkansız hale geldi, öğretmenin ve öğretmenliğin adı kaldı! Öğrenciye öğretmen sesini dahi yükseltmekten çekinir hale geldi, şimdi bu resmin zeminini hazırlayanlar hangi geleceğe hizmet ediyor?! birisi çıkıpta cevaplasın ya!...