banner235
banner239
banner172

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol BOZKURT´ un Göreve Başlama Mesajı

 Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 14.03.2014 tarihinde başlamış bulunmaktayım.

 
İnsana ait her şeyin eğitimle başladığı ve eğitimle anlam kazandığı;  ülkenin geleceğine gönül veren, bu sevdayı hisseden ve yürekten paylaşan kişilerin başında eğitimcilerin olduğu düşüncesinin sorumluluğuyla; siz değerli meslektaşlarım, gelecek sizin ellerinizde şekillenecek, geleceği sizler kuracaksınız. Arzuladığımız gençliği maharetli ellerinizle yetiştirecek ve ülkeye armağan edeceksiniz. Bir gençlik ki;  çalışkan, ilkeli, onurlu, inanç ve kültürüne saygılı, hiçbir şeyden çekinmeden doğruyu yanlışı ayırabilen, kendisini ülkesine, milletine adayan bir gençlik. Bu yolda hep sizinle olacağım, sizlerin işlerini kolaylaştırıp, moral ve motivasyonunuzu sağlayacağım, her ne başaracaksam sizinle başaracağım.
 
Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken hep birlikte fedakâr ve özverili bir şekilde tüm eğitim çalışanlarının, kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin ve basın kuruluşlarının desteklerini esirgemeyecekleri düşüncesiyle çalışmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum.
 
Türkiye’nin başkenti ve aynı zamanda eğitiminde başkenti olma konusunda üstlendiği vizyon ve misyonuyla Ankara Milli Eğitim Müdürlüğüne layık olabilmek için, bütün mesai arkadaşlarımla birlikte, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde, büyük bir azim ve gayretle çalışacağımıza ve devraldığımız bu görevi ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır.
 
 Bu duygu ve düşüncelerle il ve ilçelerdeki tüm mesai arkadaşlarıma, idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
A. BAL 74 1 yıl önce

başarılı çalışmalarınızın devamını diler, allah yar ve yardımcınız olsun

Misafir Avatar
Nuri ÇANKIRAN 1 yıl önce

anlamlı ve hedefleri içerisinde barındıran bir mesaj. ankara umarım eğitiminde başkenti olur.

Misafir Avatar
Barlas Güven 1 yıl önce

hayırlı olsun