banner374
17 Aralık 2014 Çarşamba 22:33
Avcı: Kurstaki öğretmenlerin hizmet puanı değerlendirilecek
 Hafta sonlarında tüm öğrencilere ücretsiz açılan takviye kurslarının başladığını hatırlatan Bakan Avcı, 100 binin üzerinde öğretmenin düşük ek ücretine rağmen büyük bir fedakarlıkla bu kurslara sahip çıktığını söyledi. "Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diyen Bakan Avcı, takviye kursu veren öğretmenlerin ek ders ücretlerini iki katına çıkartmaya çalıştıklarını belirtti. Parasal karşılığının yine de yetersiz olduğunu belirten Bakan Avcı, bu kurslara katılan öğretmenlerin hizmet puanlarının bir şekilde değerlendirileceğini belirtti.
banner182
Son Güncelleme: 17.12.2014 22:34
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
fatih 2 yıl önce

Ölme esegim ölme yaz gelince sana yonca verecegim

Avatar
buse k 2 yıl önce

hep lafta

Avatar
fikir 2 yıl önce

maliyeden para çıkmayınca(malum hakim-savcı değiller) hizmet puanı buluşuyla vuruş yapılıyor.uyumayın..

Avatar
ece buse 2 yıl önce

yahu su ek dersi iki katına cikarmak bir ayimi bulur ya.isinize gelince bir gecede cikar gelmezse uzun sürer. neymiş fedakarligin farkindaymis 8.5 tlye bir saat ders anlatıyoruz

Avatar
yalandolan 2 yıl önce

yaw he he, para çıkışmadı, verdiğiniz 9.08tl lik dersi de haftasonu kursunda 8.5a kadar düşürdünüz. i̇stemiyoruz 20tl bari 10tl yapsaydınız onu bile beceremediniz. üstüne şimdi para çıkışmadı yok hizmet puanı ekleyelim, .he anam ,tabi. tabi, yaparsınız siz. 2.döneme kursa adam bulabilecek misiniz bakalım.