banner374
16 Temmuz 2015 Perşembe 01:02
Bakan AVCI, Eğitim İş Kolundaki Sendikaları İftar Yemeğinde Buluşturdu.
 Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı , Eğitim iş kolundaki 22 sendikanın 65 temsilcisiyle Başkent Öğretmenevi'nde yapılan iftar yemeğinde bir araya geldi  Bakan Avcı,  sendika temsilcilerinin masalarını tek tek dolaşıp eğitime ilişkin konularda  sohbet etti..Bakan Avcı iftar programına katılan sendika temsilcilerine teşekkür ederek bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İftar programına katılan sendika temsilcileride    ilk kez sadece   eğitim sendikalarının davet edilip eğitime ilişkin konuların tartışıldığı  böylesine güzel bir organizasyona davet edildiklerinde dolayı memnuniyetlerini  dile getirek Bakan AVCI'ya teşekkürlerini ilettiler.
 İftara ayrıca Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu ve diğer yetkililer katıldı. İftar programı sonrasında sendika temsilcileri Bakan Avcı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
banner182
Son Güncelleme: 16.07.2015 01:30
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
konyalı 1 yıl önce

rotasyonun iptalini isteseydiniz,yazık bize

Avatar
fatih 1 yıl önce

acaba o masada öğretmen atamaları ile ilgili tek kelime geçti mi ? 350 000 insan işsiz iken bu rahatlık hiç hayra alamet değil