banner374
07 Nisan 2015 Salı 18:53
Bakan Avcı Eskişehir'den Aday oldu
 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili adayı olacak olan isimlerden biri de Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 7 Haziran 2015 milletvekili seçimleri için Eskişehir'den aday oldu.

2011 yılında Başbakanlık Başdanışmanı ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütürken; bu görevinden istifa ederek, Ak Parti milletvekili aday adayı oldu. Ardından Eskişehir'den milletvekili adayı olarak gösterildi ve yapılan seçimler sonucunda 2011 yılında Ak Parti Eskişehir milletvekili olarak göreve başladı.

Yaklaşık olarak 2 yıl milletvekili olarak görev yaptıktan sonra 4 Ocak 2013 tarihinde yapılan kabine değişikliği sonucu Milli Eğitim Bakanlığı görevine getirildi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde yine Eskişehir'den milletvekili adayı oldu. Ak Parti Eskişehir milletvekili listesinin 1. sırasında yer alan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ikinci milletvekillik dönemine de Eskişehir milletvekili olarak devam edecek.

Mebpersonel.com olarak Sayın Bakanımıza seçimlerde ve yürüteceği görevlerinde başarılar diliyoruz.banner182
Son Güncelleme: 07.04.2015 19:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol