banner374
28 Aralık 2015 Pazartesi 14:09
Bakan Avcı: O bölgelerde düzenli eğitim için hazırlık yapıyoruz

  Bakan Avcı: O bölgelerde düzenli eğitim için hazırlık yapıyoruz Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, çatışmalar ve operasyonlar nedeniyle eğitime ara verilen yerlerde düzenli eğitim için hazırlık yaptıklarını söyledi.   Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Güneydoğu’da çatışma ve operasyon nedeniyle bazı bölgelerde eğitime ara verilmesiyle ilgili konuştu. Bakan Avcı, “Düzenli eğitim için hazırlıklarımızı yapıyoruz” diye konuştu.  


Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'dan gazetecilere sitem sözleri: Uzak ilginizden ötürü teşekkür ederim. Avcı, gazetecilerin eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleriyle ilgili olarak kendisine hiçbir soru yöneltmemesini eleştirirek şöyle konuştu: "Yenilikçilik ödülleriyle ilgili olarak gösterdiğiniz bu uzak ilgiye teşekkür ederiz. Hiç soru sormadınız.

KİBRİT KUTUSU KADAR YER ALIRSAK SEVİNECEĞİZ...

Televizyonlarda, gazetelerde kibrit kutusu kadar yer alırsak sevineceğiz. Televizyonlarımızın, gazetelerimizin bu tür güzel uygulamalarını başkalarına örnek olarak tanıtılmasını isteriz. Bekliyoruz, hala bekliyoruz. Siz görevinizi yapıyorsunuz, benim bu mesajım editörlerinize, genel yayın yönetmenlerinize..." 

banner182
Anahtar Kelimeler:
Bakan AvcıO Bölgeler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol