banner374
14 Aralık 2015 Pazartesi 16:10
Bakan Avcı, TÜBA ödülleri törenine katıldı

 2015 Yılı Türkiye Bilimler Akademisi Ödülleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törende sahiplerine verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal ve beşeri bilimler kategorisinde İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Genç, fen ve mühendislik bilimleri kategorisinde Linz Johannes Kepler Üniversitesi (Avusturya) Öğretim Üyesi Niyazi Serdar Sarıçiftçi ile sağlık ve yaşam bilimleri kategorisinde Toronto Üniversitesi (Kanada) Öğretim Üyesi ve Ağa Han Üniversitesi (Pakistan) Kadın ve Çocuk Sağlığı Mükemmeliyet Merkezi Direktörü Zulfikar Ahmed Bhutta´ya ödüllerini takdim etti.

Törende; Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Belgin Şen Alpçay, Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selim Aksoy, Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Algı, İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Atçıl, Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fuat Balcı, Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Uğur Bozkaya, Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Tunahan Çakır, Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Çağlar Çekici ve Yaşar Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gizem Arıkan’a ise ödülleri Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı tarafından verildi.
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Lise Matematik 13 ay önce

bakanın atama sözü puanı yüksek olan bölümleri heyecanlardırmıştır. sözünü tutmasını bekliyoruz. 1500 matematik ataması bekliyoruz.